İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Özel Direksiyon Dersi Faydaları
Günümüzde, trafiğe çıkan araç sayısı ve sürücü miktarı her geçen gün artış göstermektedir. Sürücü belgesi çıkartmak her ne kadar kolay olsa da, bazı derslerin alınması ve pratiklerin yapılması gerekir. Trafiğe çıkan acemi sürücülerden dolayı birçok trafik kazası ve ölümle sonuçlanan olaylar meydana gelmektedir. Sürücü belgesi almadan önce, araçlar hakkında bilgiler alınmalı ve araç ile iç içe olunmalıdır. Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi , tam da bu alanda çalışma gösterir.

İşinde uzman bayan eğitmenler ile aracın en ince detayına kadar bilgiler verilir ve sürücü olmanın kuralları anlatılır. Son model arabalar içerisinde, araba hakkında hiç bir bilgiye sahip olmayan kişilere anlatır gibi dersler verilir. Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi veren İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları, sürücülük alanında çok profesyoneldir ve trafiğe çıkma garantisi verir. Aracın en dip noktasına kadar anlatır ve kişiyi tam donanımlı hale getirir. Dersler alındıktan sonra, kişiler gönül rahatlığı ile trafiğe çıkabilir. Otomatik ve manuel vitesli dersler farklıdır. Günümüzde ikisinin de ayrı bir ehliyeti olduğu için, karar verilmelidir. Ayrıca fiyatlar son derece uygundur ve rahatlıkla ders alınabilir.

Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi ; İşleyiş Planı
İlk olarak mutlaka randevu alınmalıdır. Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi talepleri yoğun olduğu için, önceden arama yapılmalı ve kayıt oluşturulmalıdır. Ardından belirli tarihler ayarlanır. Bu tarihlerde ilk 2 gün teorik bilgiler alınır. Daha sonra sürücü adayı, koltuğa oturtulur ve arabaların işleyişi hakkında detaylı bilgiler verir. Derslerin süresi, isteğe göre değişir fakat hızlı dersler olduğu için, kişiler hızlı bir şekilde öğrenir. Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi eğitimi boyunca, kişilere özenli bir eğitim davranış gösterilir.

Aksaray Bayandan Direksiyon Dersi, kişiyi hazır ettikten sonra trafiğe çıkartır. Aracın nasıl kullanılacağı ve dikkat bilgisini de verdikten sonra son aşamaya geçilir. Bu aşamada kişinin, araç sürerken dikkatini ve algısını araca yöneltmesi gösterilir. Trafiğin yalnızca araba sürmekten ibaret olmadığını ve 5 saniye ilerisini tahmin etme hakkında detaylar aktarılır. Araç sürme eğitimleri tamamlandıktan sonra, sürücü kursundan diploma tarzı bir belge verilir. Bu belge kişinin hazır olduğunu ve ehliyet almaya hak kazanabileceğine dair bir belgedir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button