İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Aksaray Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Kanunen ticari bir araç kullanmanız için artık psikoteknik merkezi bünyesinde oldukça önemli ve detaylı birçok değişik sınava tabi tutulmanız gerekmektedir. Eğer işinizin aksamasını istemiyor ve herhangi bir ceza da yemek istemiyorsanız o zaman en kısa süre içerisinde bu sınavdan geçmeniz ve gerekli olan raporu bu alanda uzman olan psikolog ve psikiyatrlardan da elde etmeniz için Aksaray Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar aracılıgı ile alabilirsiniz. Ayrıca bu rapor artık her 5 yılda bir mutlaka yenilenmelidir. O yüzden bu konuda sizler için en iyi hizmeti sunuyor ve raporunuzu en iyi şekilde elde etmeniz adına ne gibi şeyler gerekli tüm detaylarını sizlerin yerine hallediyor ve sizleri bu son derece önemli test adına hazırlıyoruz.

Aksaray Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Psikoteknik Merkezi
Bu sınav ticari bir iş yapan şoförler adına birbirinden değişik testler sonucu verilmektedir. Hem fiziksel hem de psikolojik bir test bünyesinde yapılan bu sınav için, üstelik sadece birçok değişik ve uzman doktor ile değil, aynı zamanda bilgisayar analizleri de testin içine katılarak buna göre bir rapor çıkarılmaktadır. Kursumuz bünyesinde bu sınav adına ne gibi testlerden geçecekseniz sizleri bu o konuda detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve ona göre hazır ediyoruz.

Ayrıca alınacak olan bu rapor o kadar önemli ki, yola çıkıldığı zaman her daim tıpkı bir nüfus cüzdanı gibi sürekli olarak yanınızda olmalıdır. Her iki türde de yapılacak değişik testler bünyesinde ayrıca teste tabi tutulmanız için bir takım gerekli belgeler de ihtiyaç vardır. Nüfus kimliği ya da vesikalık fotoğraf ve benzeri şekilde tüm işlemleri de sizler için sağlıyor ve sizin sadece teste girmeniz adına büyük bir rahatlık sunuyoruz.

Aksaray Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Farklı testler
Yapılan bu psikoteknik merkezi bünyesindeki testler içerisinde muhakeme yeteneği, algı ya da dikkat ve hafıza gibi kriterler test edilir. Ayrıca el, göz ve ayak koordinasyonu, aradaki mesafeyi iyi belirleyip kontrol etme ve psikolojik açıdan saldırganlık, sinir harbi, risk alma ya da sorumluluk sahibi olma gibi birçok değişik konu adına detaylı ve ciddi bir teste girersiniz. Tüm bu testler için ise İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları olarak istanbul genelinde bulunan 13 Şubemizde deneyimli uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button