İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Aksaray Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Trafikte Ehliyet
Ehliyetin önemi gün geçtikçe artmakta ve devlet tarafından ehliyeti olmayan kişinin trafiğe çıkmasına asla izin verilmemektedir. Bu sebeple de önceki dönemlerde sadece sınav karşılığı ehliyet verilirken, artık ehliyet kursu ‘na kayıt olmak da devlet tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Bu sebeple de kişiler Aksaray Src Belgesi Dersi alarak src belgesi sahibi olup, istediği ehliyet sınıfı için sürücü kursları ‘na giderek, kayıt yaptırmaktadırlar.

Direksiyon kurslarında sürücü adaylarına 2 farklı türde eğitim verilmektedir. Uygulamalı ve yazılı olarak verilen eğitimler, tüm direksiyon kursları aracılığı ile sürücü adaylarına verilmektedir. Uygulamalı eğitimler, direksiyon başında yapılmaktadır. Yazılı sınava hazırlık ise kişinin 65 puan alması gereken sınava yönelik çalışmaları kapsamaktadır. Bu 2 sınav türü için de sürücü adayı hazırlanır ve ehliyet almaya hak kazanması sağlanır.

Aksaray Src Belgesi Dersi ; SRC Danışmanlık nedir ?
Ehliyet kursları adaylara farklı şekillerde ehliyet alma hakkı tanınmaktadır. Her sürücü adayı dilediği ehliyet sınıfının eğitimine girebilir ve sınavları geçtiği takdirde bu sınıf ehliyete sahip olabilir. Bu sebeple de direksiyon kurslarında her türden sınıflar açılmaktadır. Fakat sürücü adayları sürekli olarak B, C, D ehliyet sınıflarını tercih etmektedir. En çok tercih edilen ehliyet sınıfı ise B’dir. B ehliyeti ile sürücüler otomobil kullanmaya hak kazanmaktadır. Bu sayede yasal bir şekilde otomobil kullanılabilir.

SRC belgesi, Aksaray Src Belgesi Dersi almak isteyen bireylere İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları  tarafından verilmektedir. Ticari araç kullanan kişiler öncelikle uygun sınıfa yönelik ehliyet aldıktan sonra ayrıca SRC belgesi almalıdırlar. Aksaray kursu tarafından da SRC danışmanlık hizmetleri yürütülmekte ve bu sayede neredeyse her sürücüye bu belge verilmektedir.

Aksaray SRC Belgesi Fiyatları
Kurum, yaz dönemlerinde ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganını kullanmaktadır. Kullanılan slogan ile birlikte yaz dönemlerinde yapılacak olan ehliyet sınavlarına daha çok talep olmakta ve daha fazla kişi yazı güzel geçirmek için ehliyet almaya çalışmaktadır. ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganı da birçok sürücü adayını etkilemekte ve bu sayede İstanbul genelinde yüz binlerce kişi ehliyet sahibi olmaktadır.

Ehliyet Kursu içerisinde alınmak istenen ehliyet sınıflarına göre fiyat farklılıkları yaşanmaktadır. Fakat her ne kadar fiyat farklılığı olsa da kurum tarafından farklı ödeme yöntemleri ve ödeme koşulları sayesinde adaylar kolaylıkla ehliyet sahibi olabilmektedirler.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button