İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Avcılar Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Araç kullanma fikri ilk etapta tedirginliğe neden olur. Trafikte güvenli araç kullanmanın ilk kuralı, araba kullanmayı işinin ehli birinden öğrenmektir. Avcılar Bayandan Direksiyon Dersi verecek kişinin araç kullanma becerileri kadar, öğrencisine soğukkanlılığını korumayı da öğretmesi gerekmektedir. Bayanlar ise trafiğe çıkma konusunda erkeklere oranla biraz daha çekingen davranmaktadırlar. Trafikte bayanların uğradığı sıkıntılar ne yazık ki azımsanmayacak kadar çoktur. Direksiyon dersinin bayan direksiyon eğitmeni tarafından verilmesini isteyen bayanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunun en temel nedeni ise iki bayan arasında empatinin daha kolay kurulabilmesidir. Ayrıca bir kadının da trafikte gayet rahat ilerlediğini görmek öz güveni artıracaktır.

Araç kullanmayı öğrenmek isteyenler ilk önce yakın çevrelerinden yardım isterler. Bu durum bir çözüm oluştursa da trafiğe çıkmak sadece araç kullanmanın ötesinde bir bilgi gerektirir. Akış içerisinde diğer araçlar ile uyum içinde hareket etmeyi öğrenmek can güvenliğinin en önemli kuralıdır. Avcılar direksiyon eğitimi ile trafikte başınıza gelebilecek ani durumlarda ne yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

Avcılar Bayandan Direksiyon Dersi Eğitiminde Neler Yapılır?
Direksiyon dersinde araba kullanmanın bütün incelikleri öğretilmektedir. Aynalara hakim olma, şerit değiştirme, dur-kalk, yokuş yukarı ve aşağı hareket, pedalları kullanma öğretilir. Daha sonra aktif trafiğe çıkılarak öğrencinin pratik yapması sağlanır. Dileyenler sürekli kullandıkları güzergâh üzerinde antrenman yapabilmektedirler. Avcılar bölgesi için avcılar bayan direksiyon eğitmeni dilediğiniz zaman sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Avcılar Bayandan Direksiyon Dersi için ; Ne Kadar Süre Direksiyon Dersi Alınmalı?
Direksiyon dersinin süresi kişinin yeteneği ile orantılı olarak değişmektedir. Kimileri beş derste trafiğe çıkmaya hazır hale gelirler, kimileri için ise daha fazla sayıda derse ihtiyaç vardır. Burada önemli olan eğitmenin tecrübeleri doğrultusunda verilecek kararda kişinin kendini hazır hissetmesidir. Bayan direksiyon eğitmeni ile alacağınız derslerde otomatik ve manuel araç seçme şansınız vardır.

Trafikte daha cesur olmak isteyen bayanlar, direksiyon eğitimlerini tamamladıktan sonra özgürce araç kullanmanın tadını çıkartabilirler. Siz de bir bayanın eğitmen seviyesinde araç kullanabildiğine tanık olduktan sonra araç kullanma konusunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Trafikte güvenli bir sürüş için direksiyon eğitiminizi ihmal etmeyin. Avcılar ve İstanbul için direksiyon derslerimizden faydalanabilirsiniz.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button