İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Avcılar Ehliyet Kursu

Ehliyet Kursu Ne Demektir?
Araba kullanmak isteyen sürücü adaylarının ehliyet almaları için başvuracakları eğitim merkezlerine ehliyet kursu denir. Avcılar ehliyet kursu olarak bütün sürücü adaylarına aynı özeni göstererek eğitim verip onları hem ehliyet sınavına hem de direksiyon sınavına hazırlamaktayız. Yapılan ehliyet sınavları sistemi eskiye göre çok değiştiği için ehliyet kursunun da önemi daha çok artmıştır. Bunun bilicinde olarak bizim için eğitim kolay sloganıyla hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Profesyonel eğitmenler tarafından özenle eğitimler verilerek hem ehliye sınavına hem de direksiyon sınavına % 100 donanımlı olarak sizleri hazırlayabileceğimizin garantisini veriyoruz. Ehliyet sınavlarında ve direksiyon sınavlarındaki başarımız da bunun bir göstergesidir.

Avcılar Ehliyet Kursu ; Eğitim Olanakları
Direksiyon dersi verilen araçlarımız son model araçlar olarak hizmetinize sunulmaktadır. Çünkü yeni araçların kullanımı daha rahattır. Sizin rahatlığınız bizim tarafımızdan önemsendiği için her hizmetimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırladık. Eğitim görülen araçla sınava girebilmeniz sizin için avantaj sağlayacağı için bu konuda oldukça dikkat etmekteyiz. Direksiyon eğitimi birebir özel olarak verilmekte olup yapılan pratik sürüşlerle bu konuda ustalaşmanız temel amacımızdır. Avcılar eğitim kurumları olarak bizim için eğitim kolay sloganımıza direksiyon eğitimini de katmaktayız.

Yine bu eğitimde profesyonel ve alanında tecrübeli eğitimcilerle çalışma imkânı sunmaktayız. Bu nedenle öğrenebilir miyim acaba sorusu asla kafanızda yer almasın. Yönetmelikte belirtilen saat kadar direksiyon eğitiminde kendinizi eksik hissettiğinizi düşündüğünüz an ekstra eğitim olanakları da sağlamaktayız. Yeni çıkan ehliyet sistemi ile ehliyet sınıfları değişmiştir. Ehliyet sınıflarında göre ödemeniz gereken ücrette değişmekle beraber avcılar sürücü kursu olarak size çok uygun fiyatlarla ve fırsatlarla ödeme imkânı sunmaktayız. Avcılar Ehliyet Kursu fiyat konusunda hiçbir tereddüdünüz olmasın.

Avcılar Ehliyet Kursu ; Ehliyet Sınıfları Nelerdir?
Eski sisteme göre değişen ehliyet sınıfları değişik gruplara ayrılır. Eski sistemde B sınıfı ehliyet alan sürücüler minibüs de kullanabiliyordu ancak şimdiki sisteme göre B sınıfı ehliyete sahip kişiler minibüs kullanamamaktadır. Şu ayrıntı burada önemlidir. İlk kez ehliyet sahibi olanların kullanılmasına izin verilmiyor. Ancak deneyimli sürücüler kullanabilmektedir. A1 ve A2 grubu eskiden motosikleti kapsayan ehliyet sınıfıyken şimdi motosiklet sınıfı A, A1, A2 ve M sınıfıdır. Kamyon veya otomobil gibi araçların kullanılmasını sağlayan ehliyet sınıfı C sınıfıdır. Büyük araçlardan olan tır ve kamyon gibi araçları kullanacak olanlarda D sınıfı ehliyet almalıdır. Tüm ehliyet sınıflarında verdiğimiz eğitime sonuna kadar güveniyoruz ve sizleri de kursumuza görüşmeye davet ediyoruz.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button