İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Avcılar Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

SRC belgesi nedir?
SRC belgesi, 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen kapsamlarda faaliyet yürüten ya da yürütecek olan sürücüler için zorunlu tutulan bir belgedir. Bu belgeyi alabilmek için src danışmanlık hizmeti veren firmalardan destek alınarak işlemler gerçekleştirilebilir. Peki, SRC belgesi almak için neler yapmak gereklidir?

SRC belgesi için aranan şartlar nelerdir?
SRC belgesini alabilmek için sürücülerin bazı koşulları yerine getiriyor olmaları gereklidir. Aşağıda belirtilen listedeki bilgiler dışında merak edilen her konuda src danışmanlık merkezleri ‘ nden yardım alınabilir. Avcılar İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları ve Avcılar Src Belgesi Dersi sürücüler için tüm evrak kontrollerini gerçekleştirerek talepler hakkında detaylı bilgiler paylaşmaktadır. Karayolu Taşıma Yönetmeliği madde 36 – d’ ye göre sürücülerde aranan şartlar :

– Kullanılacak olan taşıt niteliğine göre uygun sınıftaki ehliyete sahip olmaları,

– İlgili mevzuatın gerektirdiği mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları,

– Büyük otobüs kullanan ya da kullanacak olan sürücülerin 26 yaşından gün almış olmaları,

– Sürücülerin 63 yaşından gün almamış olmaları,

– Sürücü mesleğini sürdürebilecek bedeni ve psikoteknik olarak sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporuna sahip olmaları ve her beş yılda bir kez yetkili sağlık kuruluşlarından bu raporu almaları,

– Tehlikeli madde taşıyan taşıtları kullanan sürücülerin, ilgili yönetmeliğin gerektirdiği eğitimi aldıklarını gösteren belgeye sahip olmaları,

– Uyuşturucu, silah, insan, gümrük kaçakçılığı ve benzeri terör suçlarıyla ilgili hürriyeti bağlayıcı ceza almamış olmaları şart olarak koşulmuştur.

Avcılar Src Belgesi Dersi Fiyatları ; Avantaj ve Fırsatlar ?
Src belgeleri ehliyet sınıflarına göre farklılık göstermektedir ve buna paralel olarak src belgesi fiyatları arasında da değişkenlikler olabilmektedir. Avcılar src danışmanlık firmaları konu ile ilgili sürücülere yardımcı olarak uygun ödeme koşullarıyla imkânlar sunabilmektedir. Hem danışmanlık hizmeti sunup hem de evrakların hazırlık aşamasında sağladıkları desteklerle memnuniyetin devamlılığı sağlanmaktadır. Eğer ki sürücü alınmak istenen src belgesi ile ilgili uygun ehliyet sınıfına sahip değilse bu konuyla ilgilide Avcılar Src Belgesi Dersi veren kurslar olarak yardımcı olunmaktadır. B, D, C sınıfı gibi farklı ehliyet sınıflarıyla ilgili başvuruda bulunularak hem ehliyet işlemleri hem de src belge işlemleri bir arada yürütülebilmektedir. Böylelikle kısa süre içerisinde adımlar tamamlanarak belge sahibi olunabilmektedir.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button