İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Bağcılar Bayan Direksiyon Dersi / Kursu / Fiyatları

Araba kullanmak herkesin hayalidir. Burada önemli olan nasıl bir kurstan eğitim alacağınız ve buna göre sunulan hizmetlerdir. Sizin için sağladığımız geniş bir seçenek bünyesinde İstanbul’da 100000 kişi bizden ehliyet aldı ve sağladığımız bu güçlü referans sayesinde en iyi sürücü kursu hizmetini bizden alabilirsiniz. Her zaman bizim için eğitim kolay ve gerisi sadece size kalmış. İstekli ve gayretli olmanız dilediğiniz bir türde ehliyet almanız konusunda kursumuz bünyesinde sizin için yeterli olacaktır. Özel sınıflarda kaliteli bir eğitim verilmekte ve herhangi bir araç türü konusunda tüm bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Kursumuz bünyesinde şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz fakat b ya da c ve d ehliyetleri konusunda sizlere tüm olanaklarımız bünyesinde kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bağcılar Bayan Direksiyon Dersi sonrası ; kendi aracınızı kullanın
Bizimle alacağınız eğitim süresi içerisinde ehliyetinizi kolayca almanız için teorik ve direksiyon kurslarını sizlere sunuyoruz. Biz evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin diye çalışıyoruz ve bu konuda ehliyetinize kısa bir süre içerisinde kavuşmanız adına olanak sağlıyoruz. Kendi aracınız bünyesinde hem işinize zamanında yetişin hem de evinize çok geç olmadan varın ve ailenizle birlikte keyifli bir vakit geçirme olanağı yakalayın. Sizler için vip (özel) eğitim bünyesinde özellikle direksiyon deneyiminizi arttırmanız konusunda istediğiniz kadar kaliteli bir eğitimi, çok uygun fiyatlar bünyesinde sunuyoruz. Uygulamalı olarak becerilerinizi ve koordinasyonlarınızı en iyi duruma getirene kadar bizden istediğiniz kadar destek alabilirsiniz.

Bağcılar Bayan Direksiyon Dersi ; size tatile kendi aracınızla gitme imkanı verir.
Bir tatil için en önemli konu kişinin kendi kişisel aracının olmasıdır. Bu sayede bir sahil bölgesinde istediğiniz noktaya rahatça gidebilir her yeri gezerken vakit kaybetmezsiniz. Sizlere bu imkânı sunmak için tatilinize aracınız ile gidin diye sizler için profesyonel bir hizmet çatısı altında kusursuz bir ehliyet kursu hizmeti vermekteyiz. Hem genel anlamda kurs süresi boyunca ehliyet adına tüm konularda en iyi dersi alırken, vip (özel) eğitim ile de pratiğinizi bünyemizde bulunan son model araçlar ile pekiştirin. Trafiğe çıkarken korku yaşayan ve bunu yapamayacağını düşünen herkesin yanındayız. Size ılımlı bir yaklaşım ile trafikte yapılması gereken tüm doğruları gösteriyor ve öz güveninizi yeniden kazanmanız adına çalışıyoruz.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button