İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Bağcılar Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Sürücü Kursu Ne Demektir?
            Kaliteli ve güvenli direksiyon eğitiminin tek adresi olarak kendimize daima güvenmekteyiz. Ehliyet almak isteyen herkes aktif olarak trafiğe çıkmaktan çekinebilirler. Özellikle de bayanlar bu konuda erkeklere göre daha cesaretsizlerdir. Biz de bayanların bu cesaretsizliğini kırmak amacıyla alanında uzman bayan direksiyon eğitmenleri ile hizmet vermekteyiz. Ehliyet almanıza yardımcı olacak birçok kurs alternatifi tabi ki var ancak biz bu konuda en iyisi olduğumuzun garantisini vererek sürücü kursu eğitimi ve direksiyon eğitimi için kursumuzu ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bağcılar Bayandan Direksiyon Dersi için her ziyaret eden kursu almak zorunda değildir. Bağcılar sürücü kursumuza gelerek verdiğimiz kaliteli eğitimleri ve ileri sürüş eğitimi yerinde görmeniz fikrinizin oturması anlamında size yardımcı olacaktır. Genelde direksiyon dersini erkekler vermektedir. Biz bu genellemeyi yıkarak bayanlarında araba kullanmaya erkekler kadar hakkı olduğu düşünerek onlarında direksiyon hâkimiyetinin olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Eğitimlerimizde uygun fiyatlarla da sürücü adaylarına yardımcı olmaktayız. Amacımız sadece maddi kazanç sağlamak değildir. Kaliteli ve güvenli hizmetimizi herkese göstermek en temel amacımızdır.

Bağcılar Bayandan Direksiyon Dersi Eğitiminde Kendimize Neden Güveniyoruz?
Ehliyet kurslarında teorik olarak verilen motor, trafik ve ilk yardım gibi derslerin pratikte gösterilmesine direksiyon eğitimi denir. Direksiyon eğitimini herkes veremez. Bunun için belli eğitimlerden geçen uzman eğitmenleri kursumuzun bünyesine dahil ederek daha başarılı işlere imza atıyoruz. Direksiyon eğitmeni sürücü adayına günün belli saatlerinde belirlenen sürede aracın nasıl kullanılacağını, direksiyon hakimiyetinin nasıl sağlanacağını, herhangi bir olumsuz durumda nasıl soğukkanlı olunabileceğini pratik olarak göstermektedir.

İlk gün eğitmenimizin geçtiği direksiyona ikinci gün sürücü adayımız geçer ve direksiyon eğitmeninin öğrettiği bilgilerle araba sürmeyi öğrenir. Bağcılar Bayandan Direksiyon Dersi yakın akrabalar tarafından alındığında pek sağlıklı bir eğitim olmayabilmektedir. Sürücü adayı araba sürmeyi öğreten kişiye karşı daha rahat tavırlar sergileyebileceği için çok çabuk öğrenemeyebilir. Ancak tanınmayan yeni bir eğitmende durumu daha ciddiye alarak araba kullanabilmeyi çok çabuk öğrenmektedir.

Bayanların özellikle daha rahat edebilmesi için uzman bayan direksiyon eğitmenlerimizi kadromuza dahil ettik. Erkeklerde bayan eğitmenlerimizden ders alarak bayanlarında aslında ne kadar güzel araba kullanabildiğini görebilirler. Bağcılar sürücü kursu olarak kampanyalarımızı kaçırmamak, eğitim detaylarımızı öğrenmek ve kaliteli kadromuzla tanışmak için tüm sürücü adaylarını kursumuza davet ediyoruz.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button