İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Bağcılar Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Ehliyetin Önemi
Günümüzde ehliyet ile trafiğe çıkmak zorunlu haldedir. Daha önceki dönemlerde ehliyet sadece sınava girip alınmaktaydı. Fakat artık sürücü kurslarına kayıt olmak ve bu kurslardan trafik hakkında eğitim almak zorunlu hale getirilmiştir. Bu sayede her sürücü adayı ehliyet sahibi olmadan önce trafik hakkında genel bir bilgi sahibi olacaktır ve bu sayede trafikte yaşanan problemler en aza indirilecektir. Bağcılar Özel Direksiyon Dersi eğitimi alarak güvenli bir sürücü adayı olabilirsiniz.

Ehliyet alınması için sürücü kursları tarafından farklı sınıflarda eğitim verilmektedir. Bu ayrı eğitim standartlarının yanı sıra Bağcılar direksiyon kursu , sürücü adaylarına 2 farklı eğitim sunmaktadır. Ehliyet alacak kişiler 2 farklı sınava girmektedir. Bağcılar kursu tarafından yazılı ve uygulamalı sınava hazırlık yapılmaktadır. Yazılı sınava hazırlık ile trafik hakkında genel bilgi verilmekte ve uygulamalı sınavda da yoğun bir şekilde direksiyon çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede sürücü adayı sınavları geçmeye hazır hale getirilmektedir.

Bağcılar Özel Direksiyon Kursu Fiyatları
Bağcılar Özel Direksiyon Dersi tarafından Src danışmanlık görevi de yapılmaktadır. Src, ehliyeti olan kişilerin ticari araç kullanabilmeleri için alması gereken belgedir. Bu belge, daha önceki dönemlerde devlet tarafından temin edilmekteydi fakat artık ehliyet kursları aracılığı ile de bu belge kolaylıkla alınabilmekte. Src belgesi ile ticari araç kullanan sürücülerin hiç biri cezai işleme tabii tutulmamaktadır. Bu sebeple de Src belgelerine yoğun talep gösterilmektedir.

Bağcılar Özel Direksiyon Dersi Kursu, ehliyet için başvurunun en çok yapıldığı yaz dönemlerinde ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganını kullanmakta ve İstanbul genelinde yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. Kurum içerisinde farklı sınıflar için eğitim verilmektedir. Bu sınıflar, kişilerin kullanmayı tercih ettiği araç tiplerine göre değişiklik göstermektedir.

Direksiyon kursu fiyatları daha çok seçilmiş olan ehliyet sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Bir motorsiklet eğitiminin yazılı sınavı da uygulamalı sınavı da daha kısa süreli olduğu için kurs tarafından da eğitim kısa süreli olmaktadır. Bu sebeple de eğitim ücretleri düşüktür. Fakat otobüs gibi büyük araçların kullanımı da büyük özen gerektirdiği için kurs tarafından eğitimler fazlalaştırılmış ve bu sebeple de maliyet artmıştır. Fakat bu maliyet farklılığına rağmen ehliyet kursu aracılığı ile tüm sürücü adaylarına farklı ödeme kolaylıkları ile destek olunmaktadır.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button