İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Bağcılar Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Hayatını şoförlük mesleği ile geçindiren birçok kişi için src belgesi almak şarttır. Günümüzde birbirinden değişik ticari araçlar kullanan kişiler farklı src belgesi almak zorundalar. Bu artık tüm ticari şoförler için kanunen bir zorunluluk haline geldi. Eğer bu belge için yapılacak olan sınavı geçemezseniz o zaman yasal olarak ticari açıdan trafiğe çıkmanız mümkün değildir.

O yüzden bu sınav için neler gerekli ve ne gibi konuları bilmek gerekir her biri adına Bağcılar Src Belgesi Dersi almak isteyen her birey src danışmanlık hizmetini bizden alabilirsiniz. Sizi bu sınav için en iyi şekilde hazırlıyor ve sınavı rahat bir biçimde geçmeniz için tüm bilgileri sizlere sunuyoruz. Farklı yerlerdeki şubelerimiz sayesinde sizler için özel eğitimler veriyor ve değerli bilgiler ışığı altında src belgenizi hiç zorlanmadan almanız için sizleri hazır ediyoruz.

Bağcılar Src Belgesi Dersi ; Psikoteknik merkezi
Ayrıca artık ticari olarak şoförlük mesleğini icra eden herkes bu konuda hem fiziksel olarak hem de psikolojik açıdan şoförlük konusunda herhangi bir ticari işi yapabilmek için psikoteknik merkezi bünyesinde geçerlilik raporunu almak zorundadır. Her 5 yılda bir verilen bu rapor için farklı birçok aşamadan geçilmek zorundadır. Neler ile karşı karşıya kalacağınız konusunda sizler için en doğru bilgileri kurslarımız bünyesinde alabilir ve kendinizi hazır hale getirebilirsiniz. Üstelik tüm bu desteği çok uygun fiyatlara en iyi şekilde alabilirsiniz. Eğer ticari bir iş bünyesinde şoförlük yapıyorsanız, fiziksel koordinasyon ve becerileriniz ile ruh haliniz adına tüm aşamalardan geçer bir not almak zorundasınız.

Bağcılar Src Belgesi Dersi ; Sonrası özel direksiyon dersleri
Bu belge türleri sizlere en iyi hizmet bünyesinde almanız için destek sağlanırken, kazandığınız bilgiler ışığı altında sınav aşamalarını kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Sizler için aynı zamanda özel direksiyon dersi hizmetini de kurslarımız bünyesinde alabilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler sayesinde trafiğe çıkabilir ve onların engin bilgilerinde yararlanarak siz de trafiğe tek başınıza çıkacak seviyeye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bayan direksiyon eğitmeni sayesinde de yine kişisel tercihe göre bir eğitmen seçebilir ve tüm uzman hocalarımız ile siz de kendi aracınız ile trafiğe çıkacak seviyeye gelebilirsiniz. Çok uygun fiyatlar bünyesinde eğitmenlerimiz sizleri beklemektedir.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button