İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi/ Eğitimi / Fiyatları

Otomatik Vites Direksiyon Eğitimi
Ülkemizin neredeyse her ilinde direksiyon eğitimi verilmektedir. Direksiyon eğitimi yanında, Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi kursunda kaliteli ve güvenli bir şekilde yazılı sınava hazırlık da yapılmaktadır. Yazılı sınavda genel olarak trafik bilgisi, ilk yardım bilgisi ve motor bilgisi yer almaktadır. Kurs tarafından da sürücü adayları bu sınava hazırlanmakta ve yeteri kadar puan alabilmesi için çalıştırılmaktadır.

Ehliyet, önceki dönemlerde sadece sınav ile alınırken artık kurslar aracılığı ile de eğitim alınması gerekmektedir. Devlet desteği ile kursa gidilmekte ve kursta sürücü adayı genel olarak bilgilendirilmektedir. Bu sebeple de trafiğe çıkan yeni sürücüler çoğu konu hakkında bilgi sahibi olurlar. Böylelikle de trafikte yaşanan problemler en aza indirilir.

Beylikdüzü Direksiyon Kursu Sınıfları
Ehliyet kursları ‘ nın çoğunda birçok sınıf için ehliyet eğitimi verilmektedir. Verilen eğitimlerde amaç kişiyi istenen araç tipinde profesyonel hale getirmektir. Bu sebeple de kişiye hangi sınıf eğitim alınıyorsa o araca yönelik bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Ehliyet Kursları‘ nda her sınıfın eğitimi kaliteli ve güvenli bir şekilde verilmesine rağmen araç sürücüleri tarafından en çok tercih edilen sınıflar B, C ve D sınıflarıdır. B sınıfı tartışmasız trafikte en çok görünen araç tipi için verilen ehliyettir. B sınıfı ehliyet ile sürücü adayları otomobil ehliyetine sahip olmaktadırlar. C sınıfı ile çekici kullanılırken D sınıfı ile de kamyon kullanılabilmektedir. Ayrıca Sürücü kursu tarafından src belgesi de verilmektedir. Src belgesi ile birlikte kişiler ileri sürüş eğitimi kazanmış olur ve ticari araçları izinli bir şekilde kullanabilmektedirler. Bu sayede yasal olmayan kullanımlar da direksiyon kursu tarafından engellenmiş olur.

Beylikdüzü Ehliyet Kursu Fiyatları
Beylikdüzü Otomatik Vites Direksiyon Dersi kursu içerisinde adayların isteğine göre manuel vitese ek olarak otomatik vites seçeneği de mevcuttur. Bu seçenek sayesinde sürücü adayları kendi isteklerine göre araçlarda çalışabilmektedirler.

Kurs fiyatlarının farklılık göstermesinin asıl sebebi sürücü adaylarının seçmiş oldukları sınıflardır. Sınıfların ücretleri birbirinden farklıdır. Genel olarak kullanılacak araç büyüdükçe, kurs ücreti de aynı oranda artmaktadır. Örneğin bir motor ehliyeti diğerlerine göre en ucuz sınıfta yer almaktadır. Fakat her ne kadar ücret farklılığı yaşansa da kurum tarafından her kursiyere ödeme koşulları ve ödeme yöntemlerinde yardımcı olunmaktadır. Bu sayede her kişi kolaylıkla ehliyet sahibi olmaktadır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button