İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Beylikdüzü Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Trafikte Ehliyet
Trafikte ehliyete verilen önem ve destek gün geçtikçe artmaktadır. Bu artışın sebebi, trafikte yaşanan olayların çok fazla olması ve genelde can kayıpları yaşanmasıdır. Bu kayıpların temel sebebi trafik hakkında bilgisizliktir. Bu bilgisizliğin önlenmesi için de devlet tarafından ehliyet kursları desteklenmekte ve ehliyet almak isteyen kişilerin bu ehliyet kursları ‘ na kayıt yaptırması zorunlu hale getirilmektedir.

Ehliyet alacak kişiler, direksiyon kurslarına başvurduklarında 2 farklı türde eğitim almaktadırlar. Bu eğitimler yazılı sınav için ve direksiyon sınavı için olarak ayrılmaktadır. Yazılı sınava hazırlık amacı ile verilen eğitimde genel trafik, ilk yardım ve motor bilgileri verilmektedir. Bu bilgilendirmeler sonrasında sürücü adayı kendi başına problemlerini giderebilir hale gelmektedir. Direksiyon sınavı için de Beylikdüzü Özel Direksiyon Dersi tarafından belirli aralıklarla uygulamalı olarak araç başında ders verilmektedir. Profesyonel sürücüler eşliğinde sürücü adayları uzun süreler boyunca kurs araçları ile direksiyon çalışmakta ve uygulamalı sınava hazır hale gelmektedir.

SRC Danışmanlık Nedir?
Her araç tipine göre farklı ehliyet sınıfları mevcuttur. Otomobiller B sınıfı ehliyet alırken, otobüsler D sınıfı almaktadır. Bunun sebebi, kişinin kullandığı araç tipinde daha bilgili olması istenmekte ve tek dalda profesyonelleşmesinin daha güvenilir olduğuna inanılmakta. Bu sebeple de araç tiplerine göre eğitim farklılaştırılmasına gidilmiştir.

SRC belgesi, ehliyet kursları tarafından verilen bir kullanım belgesidir. Beylikdüzü Özel Direksiyon Dersi aracılığı ile ticari araç kullanacak kişilerin bu belgeyi alması gerekmektedir. Devlet tarafından zorunlu kılınması ile birlikte SRC belgesi her ticari araç kullanıcısı tarafından alınmıştır. Belge temin edildikten sonra da araç kullanıcıları usulsüzlük ile karşılaşmamaktadırlar.

Beylikdüzü Direksiyon Kursu Fiyatları
Beylikdüzü Özel Direksiyon Dersi Kursu daha çok tatil dönemlerinde tercih edilmektedir. Bununla birlikte de yazın daha çok araba kullanımı gerçekleşmektedir. ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganını kullanmakta olan kurum, yaz döneminde kursiyerlerine farklı fiyatları kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Alınacak ehliyetin sınıfına göre kurs fiyatı değişiklik göstermektedir. Otomobil eğitiminin fiyatı C ve D ehliyet sınıfına göre daha uygundur. Fakat ne kadar fiyat farklılığı olsa da direksiyon kursu tarafından her sürücü adayına ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Sağlanan kolaylık ile birlikte her aday kolaylıkla ehliyet sahibi olmaktadır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button