İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Günümüzde sürücülerin güvenilir bir şekilde yola çıkmaları ve bunu genel olarak hakkıyla başarmalarını sağlayacak en önemli durum psikoteknik bir kontrol bünyesinde kişilerin yetenek ve becerileni teste tabi tutulmasıdır. Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar bundan sonra özellikle tüm ticari işlerle uğraşan şoförler için hem fiziksel olarak hem de psikolojik açıdan yola çıkabilir ve o işi layığıyla yapabileceğine dair psikoteknik merkezi bünyesinde bir rapor alınması gerekmektedir. Bir şoför tarafından taşınan yük her ne ise kişi koordinasyon ve yol muhakemesi açısından bu işi üstesinden kalkabilecek bir farkındalığa sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu testten eğer geçer bir not alınmaz ise o zaman şoför bu durum altında rapor alamaz ve yola çıkamaz. Öyle ki alınan bu rapor her daim şoför yanında olmalı ve belli noktalarda yapılacak olan kontrollerde mutlaka gösterilmelidir.

Psikoteknik testi
Ehliyet Kursu Adaylarımız farklı aşamalardan geçirilen bir şoför, bunu birkaç psikiyatr ve psikolog kontrolü bünyesinde yapar. Muhakeme ya da algı, dikkat ve hafıza ile takip mesafe yetenek ve koordinasyonu gibi birbirinden değişik noktalardan bir şoför geçer ve buna göre eğer uygun görülürse rapor alabilir. Kurslarımız bünyesinde yapılacak tüm farklı sınavlar için ne yapmanız gerekiyor sizin için tüm bunları en iyi şekilde gösteriyor ve bu konuda profesyonel bir destek sağlıyoruz. Üstelik sizin sınav için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Tüm gerekli durumları biz kurs bünyesinde hazırlıyoruz. Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar gerekli olan belge ve evrakları sizden istiyor ve sizi sınav için hazır bir hale getiriyor.

Beylikdüzü Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Önemli bir rapor
Mesleğinizi icra etmeniz açısından eğer ticari bir şoförlük yapıyorsanız bu raporu mutlaka almanız gerekmektedir. Psiko-motor yetenekleri, risk alma, sorumluluk, saldırgan davranışlar ve anlık durumlarda neler yapabileceğin gibi konulardan geçeceğiniz bu sınav adına hazır olmanız gerekmektedir. Bilgisayar destekli bir sistem bünyesinde yapılan bu testler sizi en ince detaya kadar inceleyerek doktorlar bünyesince rapor sunmaktadır. Geçer not için istenen alt sınır mutlaka aşılmalıdır. Aksi takdirde ticari bir amaç için yola çıkma gibi bir durumun söz konusu olmaz. O yüzden bu rapor büyük bir önem taşır ve kurslarımız bünyesinde sizin için en iyi yardımı sunmaktayız.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button