İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenler Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Esenler bayandan direksiyon dersi ile şimdi ehliyet almanın tam zamanı, evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin artık. Bizim için eğitim kolay yılların verdiği güven ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman eğiticiler ile en mükemmel eğitimi vermeyi hedeflemekteyiz. Her yıl daha da iyi eğitim imkânı sunmak için sürekli kendimizi geliştirerek güvenli bir şekilde ilerlemekteyiz.

Her biri alanında uzman geniş bilgi ve deneyime sahip hocalar ile Esenler bayandan direksiyon dersi ile biran önce ehliyetinizi alın ve evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin araba kullanmanın tadını çıkarın. Doyurucu teorik bilgi ve yeterli bayandan özel direksiyon dersi ile her açıdan en iyi şekilde hazırlanmaktadır, kursumuz sürücü adaylarını. Kursumuz özellik ile bayandan direksiyon dersi vererek sürücü adayını birebir ders ile araba sürmeye en iyi şekilde alıştırmaktadır. Bu sayede sürücü adaylarının heyecanları daha çabuk yenilerek özel ilgi ile daha güvenli hareket etmeleri sağlanmaktadır.

Esenler Bayandan Direksiyon Dersi ; İle Kaliteli Sürüş Eğitimi
Kurs olarak gerekli teorik bilgiyi verdikten sonra direksiyon dersine çok önem vermekteyiz. Direksiyon dersinde araba sürmeyi öğretmenin yanında aynı zamanda en büyük amaçlarımızdan biri, direksiyon başında heyecan ve stresin yenilmesini öğretmektir. Bu sayede daha kontrollü ve öğrendiklerini daha iyi uygulayan sürücüler yetiştirmekteyiz. Sizde bize katılın ve artık evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin huzur içinde araç kullanmanın keyfine varın. Alanımızdaki tüm gelişmeleri takip edip sürekli olarak en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz. Alanında en iyi kadro ile bizim için eğitim kolay ve uzman kadro ile iyi sürücüler yetiştirmekteyiz.

Teorik bilgiler için yapılan dersleri günün farklı saatlerine birkaç kez koymaktayız. Bu sayede gündüz programına o vakitlerde müsait olan akşam dersine gelemeyecek kişiler gelmektedir. Akşam dersleri de gündüz çalışan kişiler için yapılmaktadır. Herkese uygun ders saatleri olduğundan kolaylık ile derslere devam imkânı sunulmaktadır. Esenler bayandan direksiyon dersleri birebir sürücü adayları ile saatleri belirlendiğinden derslerin düzenli olarak devamı sağlanmaktadır.

Bayandan Direksiyon dersi için kullanılan araçlar son model mercedes araçlar olup oldukça konforludur. Araçların sürekli olarak bakımları yapıldığından rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları yeterli ve öğretici direksiyon dersleri neticesinde kolaylık ile ehliyetinize kavuşarak evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin ve zamanınızın büyük bir çoğunluğu size kalsın.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button