İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenler Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Zaman, her şeyde ve her yerde insanoğlunun en çok dikkat ettiği durumdur. Geri alınamayan ve son derece değerli olan bu durum, özellikle yılda en fazla 2 ya da 3 hafta tatil yapan insanlar için büyük bir önem taşımaktadır. Bunun zaten bir haftasını evde dinlenerek geçiren herkes, bir tatile çıktığı vakit en çok bir hafta kadar yapmaktadır. İster ev tutulsun ister güzel bir otelde tatil yapılsın, ortak olan bir şey varsa o da kişisel araçtır. Elbette bunun için ilk yapılması gereken bir ehliyete sahip olmaktır. Ehliyetini biran önce almak isteyen ve daha sonra da tatile çıkma düşüncesinde olanlar için size yaz dönemi kursları ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Esenler özel dirkesiyon dersi sayesinde ehliyetinizi aldıktan sonra tatilinize aracınız ile gidin ve otobüs ya da bir minibüs ve taksi ile vakit ya da maddi bir kayba uğramadan güzel bir zaman geçirin.

Esenler Özel Direksiyon Dersi ; Her konuda destek
Sürücü kursları ‘ mızda üstelik her konuda destek alabilirsiniz. Bunlar arasında b ya da c ve d sınıfı ehliyet kursları, uzman eğitmenler çatısı altında özel direksiyon dersleri ve aynı zamanda src danışmanlık hizmetlerini de İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları olarak size en yakın 13 şubemizden esenler ehliyet kursu şubemizi ziyaret ederek sağlayabilirsiniz. Artık bir mecburiyet halini alan ve özellikle 5 yılda bir ticari şoförlük yapan kişilerin alması ve her zaman yanında bulundurması gereken psikoteknik belgesini de yine kurslarımız bünyesinde sağlayabilirsiniz. Sizlere birbirinden farklı türdeki vasıtalar konusunda en iyi hizmet için çalışıyor ve bu konuda güçlü referanslarımız sayesinde sizlere güven aşılıyoruz.

Esenler Özel Direksiyon Dersi ; ile tüm araç hizmetleri sizlerin emrinizde
En iyi hizmetler çatısı altında sizler için kusursuz bir eğitim fırsatı ve ayrıca özel direksiyon eğitimlerimiz sayesinde kısa bir sürede sizi trafiğe çıkacak bir seviyeye getiriyoruz. Tatil zamanı henüz gelmeden siz de bizden en iyi Esenler Özel Direksiyon Dersi ‘ni alın, tatilinize aracınız ile gidin ve zamanınız size kalsın. Çok fazla bir tecrübeniz olmasa bile, sizi direksiyon konusunda tecrübeli ve kendinize güvenmiş bir duruma getiriyoruz. Tüm farklı ehliyet sınıfları ve src danışmanlık ile psikoteknik belgeleri gibi tüm alanlar adına bizimle temasa geçebilirsiniz.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button