İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenler Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Psikoteknik, kişinin belli olan bir takım işler için uygun olup olmadığını, o işe yatkınlığını ve zaman içerisinde yapıp yapamayacağını bazı durumlar ile belirleyen bir sınavlar serisi ile verilen bir belgedir. İki farklı durum ile belli standartlar ölçüsünde belirlenir. Biri fiziksel niteliklerdir.

Kişinin sağlık sorunlarının olmadığını belirten ve işi tam olarak doğru bir şekilde yapabilecek niteliğe sahip olup olmadığına dair kriterleri psikoteknik merkezi ortaya çıkarır. İkinci durum ise psikolojik durumdur. Ruhsal durumunun işe olan yatkınlığını belirleyen bir grup psikolog ve psikiyatristin kontrolünden geçen kişiler bu psikoteknik belgesini almaya hak kazanırlar. Bunun için de hiç işlemle uğraşmadan bu sınava hazır olmak ve girilmek isteniyor ise o zaman kursumuz sizler için hazır olarak bekliyor.

Esenler Src Belgesi Dersi ; Kurs ve Kaliteli eğitim.
Sizler için hem fiziksel ne gibi durumlarda sınava girmeniz gerektiğine dair danışmanlık yaparken, aynı zamanda psikolojik olarak da nelere hazır olmanız gerektiği konusunda sizlere en iyi desteği sağlamaktayız Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Alanında en iyi eğitmenler ile psikoteknik sınav aşamasından büyük bir gönül rahatlığı içerisinde geçmeniz için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. 5 yılda bir bu sınava girmek ve yenilemek şart olduğu için, bunun düzenli bire şekilde bizimle daima sağlayabilirsiniz. Yapacağınızı işi sağlama almak için sizlere bu aşama konusunda tüm olanaklarımız ile destek oluyoruz. Sınav içerisinde yaşanacak olan göz ya da el koordinasyon kontrolü, görüş muhakeme yeteneği gibi daha birçok farklı fiziksel ve ruhsal elemeler adına sizlere bu konuda ne yapmanız gerektiğine dair her desteği sunuyoruz.

Esenler Src Belgesi Dersi ; Psikoteknik için bize güvenin
Farklı ticari işler için şoförler adına uygulanan kontrollerin yapıldığı psikoteknik merkezi bünyesinde sizler için verilecek olan raporunuzu mutlaka sonunda istemeyi ve almayı unutmayınız. Yola çıktığınız her anda mutlaka lazım olacak bu raporu sürekli olarak yanınızda bulundurmalısınız. Tüm bu konular ve psikoteknik sınavı adına ne yapmanız gerektiği konusunda sizlere en iyi hizmeti sunuyor ve üstelik bunları çok uygun fiyatlar bünyesinde sağlıyoruz. Psikoteknik hizmeti yanında tüm kaliteli olanaklarımız ile sizlere farklı ehliyetler konusunda da en iyi hizmeti sağlamaktayız.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button