İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenler Sürücü Kursu

Trafikte Ehliyet
Ehliyet, trafiğe çıkılmadan önce kesinlikle alınması gereken bir belgedir. Bu belge daha önceki dönemlerde sadece sınav ile alınabildiği gibi, artık ehliyet kursları aracılığı ile alınmaktadır. Bu sebeple de ehliyet alacak her kişi istisnasız ehliyet kurslarına başvurmaktadır. Esenler Sürücü kursu tarafından eğitimler sürücü adayını tamamen trafiğe çıkmaya hazır hale getirmek amacı ile yapılmaktadır.

Esenler Sürücü kursu tarafınca verilmekte olan eğitimler daha çok araç bilgisine yöneliktir. Araç bilgisine ve aracı tanımaya yönelik eğitimler bittikten sonra kurs tarafından araç üzerinde direksiyon eğitimi verilmektedir. Esenler sürücü kursu tarafından verilen eğitimde gelişen teknoloji sayesinde manuel vitese ek olarak otomatik vites ile de direksiyon dersleri verilmektedir. Bu 2 farklı eğitim sayesinde kişiler girecekleri sınavlara hazır hale getirilmektedir. Bu sınavlarda alınan puanların ortalaması yeterli seviyede olduğu takdirde kişi ehliyet almaya hak kazanmaktadır. Bu sayede trafikte tüm sürücüler bilgili olmakta ve trafikte problemler yaşanmamaktadır.

Esenler Sürücü Kursunda Hangi Sınıfların Eğitimi Verilir?
Esenler sürücü kursu ’13 şubemiz ile yanınızdayız.’ sloganı ile sürücü adaylarına ulaşmaktadır. Kurs içerisinde birçok sınıf için eğitim verilmektedir. Fakat sürücü adayları tarafından en çok tercih edilen sınıflar B, C ve D’dir. B sınıfı, trafikte en çok kullanılan araçlardan olan otomobiller için verilmektedir. Otomobilin yanında B sınıfı ehliyet ile kamyonet de izinli bir şekilde kullanılabilmektedir.

C sınıfı ehliyet ile daha büyük ve geniş araçlar kullanılmaktadır. Çekici ve kamyon, bu sınıf ehliyete sahip olan her kişi tarafından kullanılabilmektedir. D sınıfı ehliyette ise otobüs ve minibüs kullanılabilmektedir. Ehliyetlerin sınıflara ayrılması ile birlikte her alanda daha profesyonel ve daha kaliteli hizmet verilmektedir. Bu sayede sürücü adayları trafiğe daha hazır hale gelmektedirler.

Esenler Sürücü Kursu Fiyatları Nasıldır?
’13 şubemiz ile yanınızdayız.’ sloganını kullanan ehliyet kursu, farklı fiyatlar ile sürücü adaylarına hizmet vermektedir. Ehliyet sınıflarına göre ehliyet kursu fiyatları değişiklik göstermekte, fakat kurs tarafından her adaya büyük ölçüde yardımcı olunmaktadır. Farklı ödeme koşulları ve ödeme seçenekleri ile sürücü adaylarının tamamı kendisine göre bir ödeme çizelgesi belirleyip bu şekilde kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button