İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Eğer Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi konusunda kusursuz bir hizmet arıyorsanız, o zaman doğru adrestesiniz. Farklı ehliyet türleri arasından b sınıfı ve c ile d sınıfı ehliyetlerin yanı sıra tüm src belge türleri için kurslarımız içerisinde değişik yerlerdeki şubeler ile hizmetinizdedir. Bir sürücü kursu bünyesinde büyük değişik alanlar adına hizmet verilmelidir. O yüzden bu konuda psikoteknik merkezi bünyesinde yapılan fiziksel ve psikolojik testler de dahil olmak üzere bünyemizde bulunan tüm bu alanlarda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Çok uygun fiyatlar ile sizler farklı ehliyetler için yazılı ve direksiyon eğitimlerini tüm üst düzey olanaklarımız ile sunarken, aynı zamanda Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi için de detaylı bir çalışma doğrultusunda işinize yarayacak tüm bilgileri ve eğitimleri sunmaktayız.

Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi ; Psikoteknik testler için yanınızdayız
Psikoteknik testler bilindiği üzere ticari iş yapan her şoförün geçmesi gereken testler arasında yer almaktadır. Alanında uzman olan psikiyatrist ve psikologlar bünyesinde yapılan tüm testler sonunda şoför için eğer olumlu sonuç çıkar ise o zaman kişiye bir geçer raporu verilir. Ve bu rapor, ticari bir araç üzerindeyken şoförlerin bir denetim yapıldığı zaman mutlaka göstermesi gerektiği bir rapordur. Çıkan kanuna göre her 5 yılda bir tekrarlanması gereken bu test için sizlere en iyi desteği sağlayarak hem test adına gerekli olan bütün evrakları tamamlıyoruz hem de test için tüm bilgileri detaylı bir biçimde sizlere aktarıyoruz. Üstelik bilgisayar üzerinde de yapılan bir takım testlerin de bulunduğu bu işlemi tüm ticari iş yapan herkesin oldukça büyük bir ciddiyetle yaklaşması büyük bir önem taşımaktadır.

Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi ; Kaliteli bir hizmet
Ticari bir iş konusunda mesleğini icra eden herkesin alması gerektiği psikoteknik merkezi içerisinde verilen bu rapor içerisinde ne gibi durumlar ile karşılaşacaksınız tüm bunlar detaylı olarak kurslarımız bünyesinde verilmekte ve sizlere gösterilmektedir. Bunun haricinde Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi almak isteyen herkes adına da oldukça kaliteli bir hizmet sunan kursumuz bünyesinde verilen Esenyurt Bayandan Direksiyon Dersi eğitimleri sayesinde ise sizleri yoğun bir trafiğe tam olarak hazırlıyoruz. Kaliteli bir kurs hizmeti adına her zaman sizlerin yanındayız.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button