İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenyurt Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Ehliyet kursu gerekli midir?
Günümüzde kanunen sürücü belgesine sahip olabilmek ve araç kullanabilmek için ehliyet kursuna yazılmak gerekli eğitimleri almak zorunludur. Bu kurslarda gerekli eğitimler alınıp yapılacak sözlü ve uygulama sınavının başarı ile geçmesi sonucunda kursiyer sürücü belgesi almayı hak kazanacaktır. Bu doğrultuda Özel Direksiyon Dersi eğitimi almak zorunludur ve bu eğitimi veren pek çok ehliyet kursu bulunur. İşte tam bu noktada kusursuz bir Özel Direksiyon Dersi eğitimi alabilmek ve araç kullanımını hem teoride hem pratikte öğrenmek istiyorsanız Esenyurt Özel Direksiyon Dersi sizin için doğru adres diyebiliriz. Çünkü diyoruz ki; bizim için eğitim kolay, sizler evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin kursumuzda alacağınız bir Esenyurt Özel Direksiyon Dersi bizim siz sürücülerimiz için doğru adres olduğumuzun kanıtı olacaktır.

Esenyurt Özel Direksiyon Dersi ; Ehliyet sınıfları hakkında bilgi
Ehliyet sınıflarından kısaca bahsedecek olursak her motorlu taşıt için ayrı ayrı kategorilendirme yapılarak eğitim verildiğinden ve bu şekilde ehliyet sınıfları oluşturulduğundan bahsedebiliriz.

B sınıfı ehliyet
Öncelikle belirtmek gerekir ki, B sınıfı ehliyet alabilmek için en az 18 yaşını tamamlamış olmak ve en az ilkokul mezunu olmak gibi şartlar gereklidir B sınıf ehliyetini almış kişilerin kullanabilecekleri araçlar ise; otomobil, kamyonettir. Ayrıca b sınıfı ehliyete sahip bir sürücü traktör de kullanabilme yetkisine sahip bulunur.

D sınıf ehliyet
D sınıf ehliyet belgesi ile; minibüs, kamyonet, otomobil ve traktör kullanılabilir. Belirtmek gerekir d sınıfı sürücü belgesine sahip olacak ve ticari araç kullanacak kişilerin psikoteknik belgesi ve src belgelerine de sahip olmaları gerekir.

C sınıfı ehliyet
C sınıf ehliyete başvuru yapabilmek için belirli şartlar gözetilir. Öncelikle bu kişilerin en az b sınıf ehliyet sahibi olması ve b sınıf ehliyeti de varsa 21 yaşını da doldurmuş olması gerekir. C sınıf ehliyet kamyon veya da çekici kullanacakların almak zorunda oldukları ehliyet sınıfıdır.

Esenyurt Özel Direksiyon Dersi ; Esenyurt sürücü kursunda eğitim
Tüm bu ehliyet konusunda bilgi verici açıklamalardan yola çıkacak olursak araç kullanımının önemi ve gerekliliği tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle ehliyet alacak kişiler güvenilir, kusursuz, etkili ve ilgili bir eğitim verebilecek kursları tercih etmelidirler. Bunun için Esenyurt Özel Direksiyon Dersi bu iş için uygun adres. Çünkü bizim için eğitim kolay, kursumuz bu doğrultuda size gerekli özel eğitimleri tecrübeli çalışanlarımız ile sağlayacaktır. Bu nedenle bizden Esenyurt Özel Direksiyon Dersi alarak ehliyet sahibi olun ki evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin, işin uzmanı olan bizlerden özel direksiyon dersi alın ve eğitiminiz tamamlayıp gerekli sınavları geçerek istediğiniz sürücü belgesine ulaşın.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button