İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenyurt Sürücü Kursu

Ehliyet alımında artık sürücü kurslarının kullanılması devlet tarafından zorunlu hale getirilmiştir. Önceden kişi sadece sınavlara hazırlanarak ehliyetini alabilmekteydi. Fakat değişen yasalar ile birlikte her ehliyet alacak kişi bu kurslara kayıt olmak zorundadır. Bu sayede trafiğe çıkacak her sürücü adayı trafik hakkında, araç motoru hakkında ve trafikte yaşanabilecek sağlık problemleri için ilk yardım hakkında bilgi almaktadır. Verilen bu eğitimler sayesine de trafikte yaşanacak problemler en aza indirilmektedir.

Direksiyon kursu içerisinde birden farklı sınıflar için eğitim verilmektedir. Genel olarak en çok tercih edilen ve kullanılan araç tipi otomobildir. Otomobil için kurslar B sınıfı ehliyet kursu açmaktadır. Bu sınıfta da sadece araç tipi olarak otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Esenyurt Sürücü Kursu birçok araç tipi için eğitim vermektedir. A, C, D, F, G adında sınıflar ayrılmıştır. Her ne kadar birçok araç tipi için ehliyet eğitimi verilse de adaylar tarafından genel olarak B, C, D sınıfları tercih edilmektedir. Sebebi ise ülkemizdeki araç tiplerinin daha çok bu 3 sınıfa uygun olmasıdır.

Esenyurt Sürücü Kursu ; Seçenekleri
istanbul Ehliyet Sürücü Kursları olarak istanbul genelinde şubelerimiz ile yanınızdayız.’ sloganı ile İstanbul’un farklı noktalarında müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Aynı zamanda da Esenyurt Sürücü Kursu içerisinde farklı vites tipi seçeneği kursiyerlerin isteğine sunulmuştur. Önceki dönemlerde ehliyet aldıktan sonra otomatik araç kullanacak kişi bile ehliyet kursunda manuel vites ile eğitim görmekteydi. Artık değişen araç ve eğitim teknolojisi sayesinde otomatik vites de tercih edilebilmektedir. Bu sebeple de genç yaştaki adayların birçoğu otomatik vitesi tercih etmektedir.

Esenyurt Sürücü Kursu; Esenyurt Ehliyet Kursu Fiyatları
’13 şubemiz ile yanınızdayız.’ sloganını kullanan istanbul Ehliyet Sürücü Kursları ücretlendirmeleri farklı seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Bazı kursiyerler ekstra olarak uygulamalı araç sürüş dersi talep etmektedirler. Bu durumlarda fiyat değişiklik göstermektedir. Fakat buna ek olarak değişimin asıl sebebi ehliyet sınıflarının farklılığıdır. Her sınıfın eğitiminin ücreti farklı olmaktadır. Bunun sebebi ise eğitim sürelerinin ve kullanılan ekipmanların farklı olmasıdır. Bu farklılaştırma sayesinde her kursiyer kaliteli ve detaylı bilgi alacaktır fakat ücretler farklı olacaktır. Bu değişime rağmen kurs tarafından tüm kursiyerlere fiyat konusunda ve ödeme seçenekleri konusunda büyük ölçüde yardımcı olunmaktadır.

, , , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button