İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Fatih Bayan Direksiyon Dersi / Kursu / Fiyatları

Fatih bölgesinde bayandan direksiyon dersi almak isteyen kişiler için ülkemizin her şehrinde onlarca sürücü kursu bulunmaktadır. Bu sürücü kurslarında tamamen farklılaşmaya gidilmiş ve devlet desteği ile birlikte sürücü adaylarına detaylı eğitim verilmeye başlanmıştır. Verilen bu eğitim sayesinde sürücü adayları trafikte bilgili hale gelmiş ve trafikte yaşanan sorunlar en aza indirilmiştir.

Fatih Bayan Direksiyon Kursu Seçenekleri
Fatih direksiyon dersi ‘Evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin’ sloganını kullanmakta ve bu slogan üzerinden yeni kursiyerlerine ulaşmaktadır. Kursta verilen eğitimler ile birlikte adayların büyük çoğunluğu sınavları geçebilmekte ve ehliyet sahibi olabilmektedir. Kurs içerisinde aynı zamanda vip(özel) eğitim verilmektedir. Kursiyerin isteği doğrultusunda bayan hocadan ders verilmektedir. Verilen bu vip(özel) eğitim sayesinde de Fatih çevresinde birçok kişi Fatih bayandan direksiyon dersi aramaları yaparak İstanbul Ehliyet Sürücü Kurslarını tercih etmektedir.

Kurs, İstanbul çevresinde etkin bir şekilde müşterilerine ulaşmaktadır ve bu zamana kadar da ‘İstanbul’da 100000 kişi bizden ehliyet aldı.’ diyerek ne kadar tercih edildiğini belirtmiştir. Farklı şubeleri ile birlikte İstanbul çevresinde binlerce kişiye detaylı bir şekilde eğitim vermiş ve bu eğitim sonrasında çoğu kursiyerinin eğitim almasına yardımcı olmuştur.

Fatih Bayan Direksiyon Kursu
Kurs ‘Şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz.’ sloganı ile birlikte uçak haricinde neredeyse tüm araç tiplerinin ehliyetleri için eğitim verildiğini belirmektedir. Kamyonet, çekici, otobüs, minibüs için eğitim veren kurs, kolay yoldan da kursiyerlerini ehliyet sahibi yapmaktadır. Her ne kadar kurs içerisinde çok fazla eğitim seçeneği bulunsa da genel olarak B sınıfı ehliyet tercih edilmektedir.

Fatih Bayan Direksiyon Kursu Fiyatları
Ehliyet içi başvurular daha çok yaz dönemlerinde yapılmaktadır. Bu sebeple de kurs kişileri teşvik etmek için ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganını kullanmaktadır. Tatil sezonlarında kursiyerlere farklı ödeme yöntemleri ve birbirinden farklı ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

‘Bizim için eğitim kolay’ diyen direksiyon kursu, adaylarını kolay yoldan ehliyet sahibi yapmaktadır. Kurs içerisinde neredeyse her araç tipi için detaylı ve kaliteli bir eğitim verilmektedir. Verilen eğitim sonrasında adaylar her iki sınava da hazır hale getirilmektedir. Eğitim ücretlerinde ise farklılık mevcuttur fakat kurs tüm kursiyerlerine ödeme yöntemleri ve koşullarında yardımı olmaktadır. Taksitlendirme sayesinde herkes kolay yoldan ehliyet sahibi olmaktadır.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button