İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Fatih Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Fatih özel direksiyon dersi aldıktan sonra Yaz ya da kış hiç fark etmez, insanın tatile kendi aracı ile çıkması kadar güzel bir şey olamaz. Hatta bunu çok uzun yıllar otobüs ve minibüsler ile yapmış ve daha sonra da bir tatile kendi aracı ile gitmiş kişiler çok daha iyi bilir ve anlar. Sorun yaşamadan, otobüs sormadan aracınıza atlayarak gitmeniz kadar daha mükemmel bir şey yoktur. O yüzden eğer ehliyetiniz yok ise tatilinize aracınız ile gidin diye sizin için farklı semtlerdeki şubelerimiz bünyesinde en iyi ehliyet kursunu sunarak çok kısa bir zaman içerisinde trafiğe çıkacak şekilde hazır bir hale getiriyor ve tatilinize rahat bir biçimde gitmenizi sağlıyoruz. Son model ve dev araç filomuz ile hangi tür bir ehliyet sınıfından ders almak istiyorsanız sizlere profesyonel bir eğitim konusunda güven aşılıyoruz.

Fatih Özel Direksiyon kursu eğitimi ile dilediğiniz yere rahatça gidin
İster daha önceden direksiyon konusunda tecrübeli olun ister hiç kullanmamış olun, Fatih özel direksiyon kursu bünyesinde herkesi aynı büyük tecrübe seviyesine çıkarıyor ve trafiğe çıkmanız konusunda üzerinize çöken bir stres ya da korku varsa da tüm bunların üstesinden gelmenizi de sağlayarak ehliyetinizi kolayca almanız için gayret ediyoruz. Bizimle birlikte ehliyetinizi, sunduğumuz özel direksiyon dersleri bünyesinde daha ilk seferde üstelik herhangi bir şekilde zorlanmadan alabilir ve hiçbir korku ya da bir panik yaşamadan sınavı keyifle geçebilirsiniz. Sizin bu başarınız da bizim için büyük ve önemli bir referans olur ve bu sayede ileriki öğrencilerimiz adına oldukça büyük bir güven sağlar.

Fatih Özel Direksiyon Dersi Tüm farklı sınav ve belgeler için bizimler temas kurabilirsiniz
Fatih özel direksiyon dersi
sonrası psikoteknik merkezi olarak geçmeniz gereken bu önemli fiziksel ve ruhsal anlamdaki test için ya da diğer tüm ehliyet türleri adına kusursuz bir eğitim sunmaktayız. Üstelik sadece bununla da sınırlı değil. Farklı türleri bulunan src belgesi adına src danışmanlık hizmeti sizler için profesyonel bir hizmet çatısı altında verilen eğitimler bünyesinde bu belgeleri kolay bir şekilde almanız sağlanır. Üstelik bu sınav için gerekli olan tüm evrak ve diğer istenen şeyleri sizlerin yerine tamamlıyoruz. Çok uygun fiyatlar bünyesinde bizlerden ehliyet alanındaki tüm hizmetleri alabilirsiniz.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button