İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Fatih Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Psikoteknik Hizmet Merkezi
Fatih Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar arasında en profesyonel ve kurumsal yapıya sahip olan İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları Son zamanlarda araba üretiminin hız kazanması ve teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte, trafiklerdeki araba sayıları ve sürücü sayıları da artış göstermiştir. Şahsi arabalar ile yapılan yolcular, her zaman daha konforludur ve rahattır. Fakat sürücü olmadan önce, geçilmesi gereken bazı adımlar vardır. Ehliyet alımı, bu adımlar arasında ilk sıradadır. Ehliyet almadan, araç kullanmak yasaktır ve kullananlara bazı cezai işlemler uygulanmaktadır. Ehliyet alma işlemi, kolay bir işlemidir. Gerekli sınavları ve dersleri geçtikten sonra rahatlıkla alınabilir. Fakat kişinin, kişisel beceri ve algı kapasitesinin bu duruma yetip yetmediği bilinmelidir. Fatih psikoteknik merkezi tam da bu konuda hizmet vermektedir. Sürücü belgesi almadan önce, sürücülük ile bazı bilgilendirmeler yapılır. Kişinin yeterlilik seviyesi ölçüldükten sonra bazı dersler verilir.

Fatih Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar;
Ehliyetler bazı sınıflara ayrılmıştır. Ehliyet sınıfları, kullanılmak istenen araca göre farklılık gösterir. Normal otomobil ehliyeti B sınıfı, Kamyon ehliyeti C sınıfı, D sınıfı ise otobüs ve minibüs ehliyet sınıfıdır. Ehliyet almadan önce, hepsinin bazı sınavları ve uygulamaları vardır. Fatih psikoteknik merkezi, bu araçları kullanırken kişiye gerekli olacak bazı becerileri kazandırmak ile görevlidir. Kişinin, aracı sürerken algısı kontrol edilir. Sürüş sırasındaki dikkati ve ani tepkileri ölçülür. Bu ölçümler sonucu, kişiye bazı grafikler halinde raporlar sunulur. Eksik olan detaylar bulunduktan sonra, kişiye bu alanda çalışmalar uygulanır. Sonuç olarak kişi, bu işlemden sonra rahatlıkla ehliyet alabilir ve eksi yönleri tamamen ortadan kaldırılır. Bu hizmetin fiyatı son derece uygundur ve herkes bu imkandan yararlanabilir. Ayrıca hizmet bedeli, alınan belgelere göre farklılık gösterir.

Fatih Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ve Hizmet İşlemleri
Firma ile görüşme sağlandıktan sonra, firma yetkileri ile belirlenen bir adreste denemeler yapılır. Kişilere bazı testler uygulanır. Bu testler sonucu kişinin, algı, tepkime, dikkat ve kişisel becerileri değerlendirilir. Bu hizmetin amacı, toplumda dikkatli ve tecrübeli şoförlerin yer alması istenmesidir. Bu sebepten dolayı, her gün belirli aralıklar ile dersler verilir. Derslerde verilen konular, kişinin genelde eksik olduğu ve yapmakta zorlandığı alanlardır. Ders sonucunda, dersin yararlılığı hakkında bazı denemeler yapılır. Fatih psikoteknik merkezi ‘ne gelen ve ders alan herkes, psikoteknik belgesi ‘ni alarak memnun ve mutlu olarak ayrılmıştır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button