İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Fatih Sürücü Kursu

Ehliyet sınıflarına göre, kursların mevcut olduğu Fatih sürücü kursu ehliyet konusunda pek çok eğitimi alabilirsiniz. Uzman sürüş hocalarımızla birlikte çıkılacak derslerde hem trafik kuralları ile ilgili tüm detaylar öğrenilirken hem de trafiğe bilinçli sürücüler kazandırılmaktadır. Özellikle b sınıfı ehliyet için başvurulan sürücü kurslarında, detaylı trafik, ilk yardım ve araç içi motor düzenekleri ile ilgili eğitimler belli programlar kapsamında verilmektedir. Ehliyet sınavı için en iyi eğitimi veren kursların başında Fatih sürücü kursu gelmektedir.

Hem yazılı sınav aşamasında hem de direksiyon sınavı aşamasında uzman kadromuz ve değerli hocalarımız ile tüm sürücü adaylarına kapsamlı, tamamen öğretici ve eğitici programlar düzenlenmektedir. Talebe bağlı olarak, ekstra direksiyon ve trafik dersleri de programa ilave edilebilmektedir. Trafiğe, kazandırılacak her sürücünün daha anlayışlı ve bilgili olması için çabalayan kursumuzda uzman ekibimiz ve 13 şubemiz ile yanınızdayız.

Sınıflara Göre Sürücü Belgeleri;

1- A1 ve A2 ehliyet; motorsiklet için alınan ehliyettir. İlkokulu mezunu olmak yeterlidir. İlk yardım, çevre, trafik ve araç bilgisi derslerinden oluşmaktadır.

2- B sınıfı ehliyet; otomobil, kamyonet ve traktör kullanabilmek için alınan sürücü belgesidir.

3- D sınıfı ehliyet; çekici türü araçlar kullanabilmek için alınan ehliyettir.

4- E sınıfı ehliyet; otobüs ve benzeri büyük araçlar kullanabilmek için bu ehliyete sahip olmak gerekir.

5- G sınıfı ehliyet: Bu belge ile iş makineleri kullanılabilir.

Fatih Sürücü Kurslarında Kayıt Aşaması
Fatih Bölgesinde Herhangi bir sürücü kursuna kayıt olmak istemiyorsanız, mutlaka Fatih Sürücü Kursu ile birebir görüşmeye gidilmelidir. Çünkü gerekli tüm yönlendirmeleri, yetkili kişilerce yapılacaktır. Fakat kanunen sürücü adayının, kurs kayıt aşamalarında belli kriterlere dayanarak, bazı belgeler ile kurslara müracaat etmesi gerekmektedir. Bu belgeler;

  1. 1- 2 adet nüfus cüzdanı
  2. 2- Sabıka kaydı
  3. 3- İkametgah belgesi
  4. 4- Sağlık raporu ve kan grubu kartı
  5. 5- 4 adet biyometrik fotoğraf
  6. 6- Diploma fotokopisi ya da öğrenci belgesi
  7. 7- Daha önce herhangi bir ehliyete sahipseniz, ehliyetin fotokopisi ile ilgili kurslara başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Fatih sürücü kursu ‘ na yapılacak tüm başvurularda uygun ödeme imkanı ve taksitlendirme fırsatları da sunulmaktadır.
, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button