İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Gaziosmanpaşa Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Ticari bir şoförlük hizmeti veren herkesin alması mecburi olan ve psikoteknik merkezi bünyesinde verilen rapor için kurslarımızın hizmetleri çerçevesinde bu işlem için en kaliteli dersleri alabilirsiniz. Bilindiği üzere artık ticari bir çalışma içerisinde olan herkes psikolojik bir takım testlerden geçerek rapor almak zorundadır. Üstelik bu rapor tek sefer alınarak bir daha alınmayacak diye bir durum da yoktur. Gaziosmanpaşa Src Belgesi Dersi ile rapor için şoförler aynı testlere 5 yılda bir girerek almak zorunda ve her daim yanlarında bulundurmak zorundadırlar.

Aksi takdirde trafiğe çıkma gibi bir durumları söz konusu olamaz. Bu hizmetler bünyesinde kurslarımız tüm olanakları ile sizleri bu testlere hazırlıyor ve test için gerekli olan bütün prosedürleri de sizlerin yerine hallediyor. Üstelik kurslarımız bünyesinde daha birçok farklı hizmet kişisel isteklerinize göre hazır olarak beklemektedir. Aynı şekilde yine ticari bir çalışma içerisinde olan kişilerin alması gerektiği farklı türlerindeki src belgeleri adına da yine kaliteli bir hizmet sunmakta ve src danışmanlık desteğinizi sizlere profesyonel bir anlayış içerisinde sunmaktadır.

Farklı ehliyetler adına özel direksiyon dersleri
D sınıfı ya da c sınıfı ve b sınıfı ehliyet türleri adına sizler için sağladığımız özel hizmetler bünyesinde siz de en iyi hizmeti kurslarımız bünyesinde alarak trafiğe çıkacak bir konuma gelebilirsiniz. Farklı ehliyet türleri için alanında uzman eğitmenlerimiz sizleri en kısa süre içerisinde trafiğe çıkacak bir duruma getirmek için özel direksiyon dersi vermekte ve üstelik bunu siz istediğiniz sürece sürdürmektedir. Kaliteli araç filomuz bünyesinde araba kullanmak için tecrübeli bir hale gelebilirsiniz. Üstelik özel direksiyon dersleri için ücret çok tutar mı diye düşünmenize gerek yok, bütçenize uygun fiyatlar bünyesinde keyifli bir direksiyon kursu alabilir ve yıllardır araba kullanıyormuşsunuz gibi bir duruma gelebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Src Belgesi Dersi ve Özel dersler
Her şeyde olduğu gibi bir araç kullanma konusunda da uygulama büyük bir önem taşır. O yüzden sizler için Gaziosmanpaşa Src Belgesi Dersi ve  bayan direksiyon eğitmeni bünyesinde en iyi eğitmenlerimiz bünyesinde destek sunuyor ve uzun bir sürede edineceğiniz bir tecrübeyi, işini iyi yapan eğitmenlerimiz çatısı altında sizler adınıza sağlıyoruz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button