İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Levent Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Levent bayandan direksiyon dersi, eğitimi, fiyatları en uygun seviyede ayarlanarak öğrencilere en yararlı eğitimler verilmektedir. İleri sürüş tekniklerine sahip bayandan verilen eğitim sayesinde daha pratik hareketlere sahip olabilen öğrenciler direksiyon sınavı zamanı geldiğinde bu başarılı çalışmalarının karşılığını vermektedir. Şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz bu konuda süreklilik arz eden eğitimlerimiz sayesinde birçok öğrencimiz ilk direksiyon sınavında başarılı sonuçlar alarak doğrudan sertifikalarını ellerine almaktadır. Ayrıca direksiyon eğitimlerinde sınav streslerini yenmeleri için verilen taktikler bu konuda ekstra destek sağlamaktadır.

Levent Bayandan Direksiyon Dersi Eğitimi Nerede Verilmeli?
Direksiyon eğitimi nerede verilmeli? Öncelikle direksiyon eğitimi en zor şartları aşabilecek seviyeye gelebilmesi için her sınıf ehliyet alımlarında zorlaştırılarak verilmelidir. Düz yolda git gel yapılarak faydalı olmayacak eğitimlerle saat doldurulmamalıdır. Biz Levent sürücü kursu olarak her zaman ve her yerde 13 şubemiz ile yanınızdayız. Bütün eğitimleri zorlu parkurlarda tam anlamı ile yetişmiş sayılacak seviyeye gelene kadar sürdürmekteyiz. Bu aşamada en çok önem verdiğimiz konu şehir içi trafik de araç kullanabilecek seviyeye gelene kadar devam etmektedir. Bizim için eğitim kolay bir aşama sayılmakta ve Levent sürücü kursu olarak sadece başarıya odakladığımız öğrencilerimizde sabırlı davranışları ile bize destek olmaktadırlar.

Levent Bayandan Direksiyon Dersi almanın Eğitime Faydası Nedir?
Direksiyon eğitimi faydası nedir? Bu konuda ilk akla gelecek olan kocadan hoca olmaz tabirinin destekçisi olarak bayandan verilen direksiyon eğitimleri sizlerin direksiyon sınavlarında %90 geçmenizi sağlamaktadır.% 10 kısımda tamamen sizlerin sabrına ve metanetine kalmaktadır. Evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin. Kendi kullandığınız özel aracınızla en çok sevdiğiniz müzik eşliğinde gidin. İşte direksiyon dersinin en büyük faydası.

Levent Bayandan Direksiyon Dersi, Ders Saati Ne Kadar Olmalı?
Direksiyon ders saati ne kadar olmalı? Direksiyon ders saati aslında sadece Levent sürücü kursu bünyesinde değil tüm sürücü kursları bünyesinde standart saatler olmaktadır. En uygun direksiyon ders ücretleri ise sadece İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları özel olarak en uygun fiyatlar olmaktadır. Çünkü bizim öğrencilerimiz ekstra eğitime gerek kalmadan en hızlı şekilde eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin diye kendi bünyemizde bayanların sağladığı özel direksiyon dersi almanız siz öğrencilerimizin seçeceği bir konu olmaktadır. Direksiyon eğitimi ‘ ni en iyi alan öğrenciler hep başarılı olmaktadır.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button