İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Levent Ehliyet Kursu

Araç kullanabilmenin olmazsa olmaz ön koşulu olan ehliyet, sürücü kursunda eğitim görmeden alınamayan bir belgedir. Akıl sağlığı yerinde, muhakeme yeteneği olan herkesin araç kullanabileceği düşünüldüğünde insanların büyük bir kısmı sürücü kurslarından istifade etmektedir. Birçok sürücü kursu arasından kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatta eğitim veren bir firmayı tercih etmek en uygun hareket tarzıdır. Bu kapsamda İstanbul Levent ‘de faaliyet gösteren Levent Ehliyet Kursu uzman eğiticileri ve dürüst çalışma anlayışıyla her türlü sürücülük eğitiminde hizmet vermektedir.

Levent Ehliyet Kursu ile Yola Güvenle Çıkın
Bazı insanlar küçük yaşta araç sürmeyi öğrenerek ehliyet alabilmek için gerekli kanuni yaşa ulaşamadıklarında ehliyetsiz bir şekilde yollara çıkmaktadır. Bu konuda tabii ki ebeveyn denetiminin yetersizliğinden faydalanan çocuklar başı çekmektedir. Ehliyetsiz araç kullanmak gerek yasalara karşı olması gerekse muhtemel üzücü olaylara sebebiyet verebilmesi sebebiyle oldukça riskli bir iştir. En doğrusu güvenilir bir sürücü kursu aracılığıyla gerekli eğitimleri tamamlayıp ehliyet sahibi olmak. Firmamız tam donanımlı fiziki eğitim altyapısı ve yüksek kalitede sunduğu eğitim içerikleri ile sizi ehliyete götüren bütün imkânları sağlamaktadır. Trafikte bilinçli araç kullanımı konusunda sizleri en dolu birikimle teçhiz eden kursumuz Levent  lokasyonunda sürücü adaylarını beklemektedir.

Levent Ehliyet Kursu Görsel ve Tamamlayıcı Eğitimler
İşinde oldukça uzman eğitmenlerimiz standartlara uygun sınıflarımızda projeksiyon makinesi ile görsel olarak desteklenmiş sistemler yardımıyla dersleri işlemektedir. Trafik ikaz ve tabelalarının bulunduğu oldukça konforlu sınıflarda yönetmeliğe uygun bir şekilde eğitim verilmektedir. Bütün ehliyet sınıfı çeşitlerinde eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı sürüş eğitimi olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilmektedir. İşitme engelliler ve ortopedik rahatsızlıkları bulunan kişiler için de özel olarak tasarlanmış araçlarımızla sürücü kursu eğitimi verilmektedir. Levent Ehliyet Kursu sahip olduğu kurumsal yapı ve enerjik çalışma anlayışıyla bizim için eğitim kolay iddiasında bulunuyoruz.

Levent Ehliyet Kursu Periyodik Araç Bakımı
İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları
  ygulamalı sürüş eğitimlerini donanımlı araçlarımızın bakımı periyodik olarak sıklıkla yerine getirilmektedir. Bakımlar sayesinde araçlarımıza gönül rahatlığı içerisinde binebilir ve eğitiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok sürücü kursu arasından firmamızı tercih etmenizin sebeplerinden bir tanesi de uygun fiyat politikamızdır. Belgelere göre farklılık gösteren fiyatlarımız sayesinde güvenli ve hesaplı bir eğitim ile ehliyet sahibi olacaksınız.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button