İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

 Levent Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Yaşınız tutuyor, ancak daha ehliyet sahibi olmadınız mı? Ya da ehliyetinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Hangi durumla ilgili istediğiniz varsa bu konuda,  Levent Özel Direksiyon Dersi için yardımcı olacak İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları var. Sizler de bu firma ile tanışarak, ehliyet almanın ya da yükseltmenin haklı gururunu yaşayabilirsiniz. Sizler için levent ve civarında sunduğumuz, sürücü kursu hizmetimiz ile elimizden gelen yardımı sizler için yerine getirmekteyiz. Bu konuda özellikle ortaya çıkmış olan yeni sistem içerisinde, vereceğimiz eğitim ile sizler de en hızlı şekilde ehliyetinize kavuşma şansını yakalayabilirsiniz.

Her Türlü Ehliyet Çeşidinin Sınavına Sizleri Hazırlıyoruz
Sunduğumuz hizmetle ehliyet sınavı için, hangi alandan ehliyet alacaksanız o alanla ilgili eğitimlerimizi size tam manası ile veren kursumuz, bu eğitimlerin ardından, gireceğiniz ehliyet sınavında da her türlü desteği vermeyi sürdürmektedir. Bu konuda piyasada benzersiz olduğunu şu ana kadar, ehliyet sahibi edindirdiği yüz binlerce kişi ile göstermektedir. Bu sayı günümüzde de her sene artarak büyümektedir. Sizler için sunulan bu hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, bu konuda levent civarının en tanınmış firmaları arasına girmiş vaziyettedir.

 Levent Özel Direksiyon Eğitimi
Bu durum etkisi ile gelişimi için gücünü bu durumdan alarak, hızlı ve kararlı bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir. Sizlere, sabır içinde uzman niteliklere sahip olan eğitimcilerimiz ile verdiğimiz, ehliyet sınavına hazırlık hizmetlerimiz sayesinde bu konuda sizleri, bizlerin verdiği bu hizmete tabi olmaya davet ediyoruz. Yapacaklarınız ile sizler de ehliyet işlemlerini başarı ile tamamlayarak, tatilinize aracınız ile gidin.

Ehliyet Almanın Yanında Src Danışmanlığı da Yapan Bir İşletmeyiz.
Levent Özel Direksiyon Dersi
veren kurumumuz ehliyet kursu hizmetinin yanında ayrıca src danışmanlık hizmetini de sizler için sunmaktadır. Bilindiği gibi farklı çeşitleri olan, src belgesinin, özellikle tehlikeli madde ve yolcu taşımacılığı yapan kamyon ve otobüs sürücüleri için alınması zorunludur. Bu belgenin verilmesinde ise Ulaştırma Bakanlığı’nın yaptırdığı Src sınavında geçme alt sınırı olan notun alınması gerekmektedir.

Sizlere bu özellikleri ile göz çarpan bu belgenin verilmesinde, yapılacaklar, elde olması gereken belgeler, sınava başvuru şartları ve sınava başvurma, sınav sonuçları, sonuçlara göre belgelerin alınması gibi birçok hizmeti sunan firmamız, bu konuda sizlerin, müracaatlarını beklemektedir.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button