İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Levent Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Günümüz dünyasında araç kullanımı git gide artmaktadır. Her yıl binlerce araç trafiğe dahil olmaktadır. Bu artışlar artık daha fazla kişinin araba sürmek istemesinden kaynaklanmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda sürücülerin büyük çoğunluğunu erkekler oluşturmaktaydı ancak günümüzde artık kadınlar bu durumu değiştirmeye başlamıştır. Teorik dersleri geçen adaylar özel direksiyon dersi ile kursa devam etmektedir.

Özellikle Levent ilçesinde ehliyet kurslarında cinsiyete bağlı öğrenci uyumu eşitlenmeye başlamıştır. Bayan sürücülerin en çok başvurduğu ehliyet tipi b sınıfıdır. Bu sınıfı otomobil tarzı araçların sürülmesi için gereken sürüş belgesinin sınıfıdır. Sürücü kurslarında verilen d, c ve e sınıfı gibi diğer sınıflarda bulunmaktadır. Bu sınıflar kamyon, kamyonet ve iş makinesi gibi araçların sürülmesi için gereken ehliyet tarzıdır.

Levent Src Belgesi Kursu ; Bayan Eğitmenler Tercih Ediliyor
Sürücü kursları kayıt olan kadın adayları teorik derslerin ardından kursun uygulamalı kısmını oluşturan direksiyon derslerine geçirmektedir. Kadın adayların sürücü kursu arayışları esnasında internetteki arama motorlarına direksiyon dersi, bayan direksiyon eğitmeni şeklinde yazarak arama yaptıkları görülmüştür. Çünkü kadın adaylar genellikle bayan direksiyon eğitmeni tercih etmek istemektedir. Bir bayanı psikolojik olarak bir bayan anlamaktadır. Levent  bölgesindeki merkezlerde bayan adaylar için bayan direksiyon eğitmeni hizmeti verilmektedir.

Levent Src Belgesi Kursu ; Sürücü Merkezleri Değişiyor
Önceleri sürücü kursları sadece ehliyet kurslarının verildiği merkezler olarak bilinmekteydi. Ama artık ehliyet kursları bünyesinde sürücü adayların ihtiyacı olan birçok hizmet verilmektedir. Levent  ilçesinde sürücü danışmanlığının geliştiği birçok merkez bulunmaktadır. Bir sürücü merkezinde ehliyet kursu, psikoteknik merkezi ve özel direksiyon dersleri verilmektedir. Bu durumlarda sürücüler ehliyetlerini aldıktan sonra da merkezler ile iletişimini kesmektedir. Merkezler sürüş hayatı boyunca sürücülere src danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmet ile ehliyeti çeşitli şekillerde alınan bir sürücü idari süreyi bekledikten hemen sonra merkeze gelerek psikoteknik testini yaptırmaktadır.

Aynı şekilde ehliyeti almasına rağmen aktif olarak araba kullanmaya çekinen kişiler istedikleri hocadan özel direksiyon dersi alarak güvenlerini kazanmaktadır. Sürücü kursu bir insan için sadece ehliyetini aldığı yer değil aynı zamanda tüm sürüş hayatında destek olması gereken bir kurumdur. Araba ve sürüşle ilgili oluşabilecek tüm sıkıntılarda sürücü kursları başvurulacak en güvenilir kurumlar olmaktadır.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button