İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Sefaköy Bayan Direksiyon Dersi / Kursu / Fiyatları

Öğrencilerimize verdiğimiz eğitimin gayesi günümüzde özellikle bayanların daha sık araç kullanmalarına destek sağlamak olmaktadır. Biz istiyoruz ki evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin. Sefaköy bayan direksiyon dersi , kursu, fiyatları tamamen Sefaköy sürücü kursuna özel fiyatlar olup esneklikler bizim inisiyatifimizde olmaktadır. Sadece değişmeyen ödemeniz gereken fiyatlar sınav ücretleri ve yatırılması gereken harçlar olmaktadır. Bunun dışında bizim için eğitim kolay aşamalardan oluşturularak öğrencilerimize en verimli olacak bayan direksiyon hocalarına görev vermekteyiz.

Sefaköy Bayan Direksiyon Dersi ;  Eğitimi İçin Ne Yapmalıyım?
Bu konuda özellikle bayan öğrenciler kararsız tavırları ile kendilerine sıkıntı yaratmaktadır. Fakat trafikte en önemli konulardan birisi kararlılıkla yoluna devam etmek ve kurallara riayet etmek olmaktadır. Bu nedenle direksiyon derslerine gelmeden önce bu tavrınızı kendinizde geliştirmiş olmalısınız. Biz Sefaköy sürücü kursu olarak çalışmalarımızı tatilinize aracınız ile gidin diye özenle ve hassasiyetle hazırlayıp vermekteyiz. Bu eğitimlerimizde İstanbul’da 100000 kişi bizden ehliyet aldı

Sefaköy Bayan Direksiyon Dersi Ücreti Ne Kadar?
Özel direksiyon dersi ücreti ne kadar? Bu tür bir uygulamanın fiyatı Sefaköy sürücü kursu bünyesinde her öğrencimiz için farklı uygulanmaktadır. Çünkü vip (özel) eğitim almak isteyenler için zaman ayırmak gerekmekte ve özel istek olarak bayandan direksiyon eğitimi almak isteğinin çoğunlukta olması nedeni ile değişim göstermektedir.

Sefaköy Bayan Direksiyon Dersi ; Sonrası Hangi Tip Ehliyete Veriliyor?
Bayandan direksiyon eğitimi hangi tip ehliyete veriliyor? Özellikle bayanların B sınıfı ehliyetle kullanılan küçük binek tipi araçları daha fazla kullanmalarından dolayı çoğunluk bu yönde olmaktadır. Şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz. Fakat öğrencilerimizin gayreti öğretmenlerimizin tecrübesi bu konuda ki çalışmalarımıza yön vermektedir. Bayandan direksiyon eğitimi C sınıfı ve D sınıfı ehliyetler içinde bayanların özel istekleri olduğunda verilmektedir. Direksiyon eğitimlerinde parkur dışına çıkılarak daha zor şartlarda araç kullanımına hazırlık eğitimleri de verilmektedir.

Bunun yanında kendini yeterli görmeyenler için direksiyon sınavları öncesinde farklı uygulamalar ve farklı sürücü kursu direksiyon ders ücretleri uygulanarak vip (özel) eğitim planlamaları yapılmaktadır. Bu sayede hem fiziki reaksiyonlarında hem de psikolojik yapılarında son derece verimli çalışmaların olduğu görülmektedir. Sınav zamanı daha sakin ve kendine güvenen öğrenciler yetiştirilmektedir.

, , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button