İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Sefaköy Bayandan Direksiyon Dersi /eğitimi / Fiyatları

Trafikte araç kullanabilmek için yasal olarak sahip olmanız gereken ehliyet sürücü kursları ile alınan eğitim sonucunda verilebilmektedir. Bu konuda piyasada bulunan birçok sürücü kursu arasında firmamız, fark yaratan eğitim anlayışıyla farkı olduğunu hissettirmektedir. Bizim için eğitim kolay sloganıyla gerekli Sefaköy Bayandan Direksiyon Dersi eğitim programlarıyla ehliyet almayı kolaylaştırıyoruz.

Sefaköy Bayandan Direksiyon Dersi ; ile Bütün Sınıf Ehliyetlerde Eğitim
Yüksek teknoloji ürünü eğitim yardımcı malzemeleri ve görselliğe önem veren eğitim anlayışıyla firmamız, bütün sınıf ehliyetlerde teorik ve uygulamalı eğitim vermektedir. A1, A2, B manuel, B otomatik, C, D, CE sınıfı ehliyet eğitimleri trafik tabelalarının bulunduğu, yaz ve kış eğitime imkân veren konforlu derslikler bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Uzman ve konusunda elit eğitmenlerimiz herkesle şahsi olarak ilgilenmeyi içeren birebir eğitim modelini işletmektedir. Değişen yasal mevzuat ve yönetmeliklere kendisini süratle adapte eden firmamız yasal gereksinimleri harfiyen karşılamaktadır. Her sınıf ehliyette eğitim veren firma olarak şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz.

Sefaköy Bayandan Direksiyon Dersi ; Sonrası Uygulamalı Eğitimle Sürücülüğün Bütün Püf Noktaları
Piyasadaki diğer sürücü kurslarından bizi ayıran en önemli ayrıntılardan birisi uzun ve ayrıntılı olarak sürücü adaylarına sunduğumuz özel direksiyon dersi. Genellikle ehliyeti alan sürücüler hemen trafiğe çıkacak cesareti bulamamaktadır. Verdiğimiz direksiyon dersleri sayesinde park etme, yokuşlarda hareket, genel sürüş gibi sürücülüğün bütün püf noktalarını öğretiyoruz. Bu sayede trafiğe çıkış süreci hızlanmaktadır.

           Direksiyon derslerini dikkatli bir şekilde aldığınızda özgüveniniz yerine gelecektir. Ehliyetinizi İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları ile alın ve evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin. Ehliyet almak için gerekli belgeleri sağladıktan sonra kaydınızı yaptırabilir ve eğitim sürecine geçebilirsiniz. Gerekli belgeler arasında son mevzuat değişikliğiyle yürürlüğe konulan biyometrik fotoğraf ayrıntısına dikkat etmek gerekmektedir. Sonrasında sınavlara girerek geçer not aldıktan sonra ehliyet için diğer belge ve gereksinimler firmamız tarafından halledilmektedir.

Sefaköy Bayandan Direksiyon Dersi ; Eğitimde Kalite Fiyatta Uygunluk
Gerekli yasal yaşa ulaştıysanız ehliyetiniz hemen alın evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin. Firmamız eğitim konusunda gösterdiği başarıyı fiyat hususunda da sergilemektedir. Ehliyet sınıfının çeşidine ve belgelerin farklılıklarına göre fiyatlar değişmektedir. Fakat fiyatlarımız piyasa şartlarında oldukça makuldür. Eğitim kalitemizi gördüğünüzde fiyatların şaşırtıcı seviyesini sizler de hissedeceksiniz. Ehliyet alımı ve güvenli sürüşte 13 şubemiz ile yanınızdayız.

, , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button