İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Sefaköy Ehliyet Kursu
Sefaköy ehliyet kursu bünyesinde verilen bütün eğitimler en kalifiye öğretmenler eşliğinde yürütülmektedir. Bu çerçevede eğitim programları sınavlarda tam not sağlayabilecek bilgileri içermektedir. Verilen ders kitaplarında trafik kuralları ve trafik işaretleri tüm detayları ile öğretilecek şekilde hazırlanmaktadır. Sefaköy  sürücü kursu programını tamamlayan öğrencilerimiz yazılı sınavlarda bu güne başarı grafiklerinde hep yukarıya eğim sağlayarak bizlere destek sağlamışlardır.

Ehliyet Kursu Öğretmenleri Bayan mı Erkek mi Olmalı?
Ehliyet kursu öğretmenleri bayan mı erkek mi olmalı? Bu konudaki seçimleri tamamıyla öğrencilerimize bırakmaktayız. Sefaköy, İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları olarak bayan ve erkek öğretmenlerimizler tam donanımlı eğitimler verilmektedir. Fakat özellikle en fazla bayan direksiyon hocası seçilmesi çok dikkat çekici bir konu olmakladır. Çünkü bayan direksiyon hocaları daha sakin ve sabırlı eğitim programları sunmaktadır. Agresif hareketlerden uzak sade anlatımlara ve yönlendirmelerle öğrencilerimize sürüş teknikleri öğretmeleri bu yönde seçimleri arttırmaktadır.

Sefaköy Ehliyet Kursu ; Bayan Direksiyon Hocası Ders Fiyatı Ne Kadar?
Bayan direksiyon hocası ders fiyatı ne kadar? Günümüzde ehliyet alma konusunda bayanların daha çok tercih yapmaları bayanların bu konuda ders verebileceklerini de kanıtlamıştır. İleri sürüş teknikleri konusundaki tecrübeleri özellikle bayan öğrencileri daha fazla etkilemektedir. Fakat bilinmesi gereken ne önemli konu direksiyon eğitimini bayandan almakla erkek hocadan almak arasında fiyat farkı yoktur.

Hangi Sınıf Ehliyet Almak Daha Kolaydır?
Hangi sınıf ehliyet almak daha kolaydır? Özellikle belirtmek gerekirse her aracın ehliyet eğitimi aynı seviyede titizlikle verilmektedir. Öğrencilerimizin ehliyetsiz olarak aldıkları direksiyon dersleri ilk zamanlar zor görünse de zaman geçtikçe direksiyon hocaları ile daha detaylı sürüş teknikleri deneyerek zor olmadığını görmektedirler. Her aracın kendine göre sürüş zorluğu vardır. Önemli olan bizim için eğitim kolay olduğu kadar sizler içinde öğrenmek o dara kolay olduğu sürece farklılık kalmamaktadır.

Sefaköy Ehliyet Kursu ; Direksiyon Ders Ücretleri Ne Kadar?
Bayandan direksiyon eğitimi almak isteyenler için en başarılı çalışmaları gerçekleştiren bayan hocalardan eğitim almaları sağlanmaktadır. Direksiyon ders ücreti Sefaköy, İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları tarafından hazırlana program çerçevesinde herkes için aynı filet uygulanmaktadır. Bunun dışında ek olarak özel ders almak isteyenler için özel direksiyon dersi ücreti fiyatı uygulanmaktadır.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button