İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Sefaköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Trafikte Ehliyetin Önemi
Ehliyet, trafik kurallarına uyulmasını kolaylaştıran bir belgedir. Belge alınırken, sürücü adaylarının tamamına ileri sürüş eğitimi verilmektedir ve bu trafik kuralları öğretilmektedir. Sefaköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi eğitim olanağı yok iken daha önceki dönemlerde kişiler bu kuralları kendileri öğrenmekte ve sonrasında sınava girmekteydiler. Fakat günümüzde bu eğitimler tamamen ehliyet kursları aracılığı ile verilmekte ve bu aşamadan sonra ehliyet sınavına hazırlanılmaktadır.

Ehliyet kurslarında kişinin isteği doğrultusunda farklı sınıflarda ders verilebilmektedir. Her sınıfın kendisine göre bir eğitim müfredatı vardır. Bu müfredat üzerinden her araç tipine uygun olarak araç tekniği, ilk yardım ve trafik bilgileri verilmektedir. Verilen bu bilgiler sayesinde kişi trafik konusunda daha çok bilgi sahibi olmaktadır. Eğitim sonrasında ise kişi tamamen yapılacak olan sınava hazır hale getirilmektedir. Yazılı sınava kurs eğitimleri ile hazırlanılmakta, direksiyon sınavına ise direkt olarak uygulama şeklinde araç başında çalışılmaktadır. Bu sayede sürücü adaylarının ehliyet almaya hak kazanma oranı daha fazla artmaktadır.

Sefaköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi ; Kaliteli ve Güvenli Ehliyet Kursu Sınıfları
Sefaköy ehliyet kursunda adayların isteğine göre çeşitlenmekle birlikte, birçok sınıf için ders verilmektedir. Fakat bu sınıflardan en çok tercih edilenleri B, C ve D sınıfları olmaktadır. Trafikte en çok bulunan araçlar da otomobiller olduğu için, sürücü adayları daha çok B sınıfı ehliyetlere başvuru yapmaktadırlar. C,CE sınıfı ile kamyon ve çekici kullanılabilmektedir. D sınıfı ehliyete sahip olan sürücüler işe otobüs kullanabilmektedir. Bu sayede araç tipleri, ehliyet sınıflarını ayrılmış ve bu sayede her tipte kaliteli ve güvenli bir eğitim verilmeye çalışılmıştır.

Sefaköy Otomatik Vites Direksiyon Dersi Fiyatı
Ehliyet kursunda sürücü adayının isteğine göre otomatik vites seçeneği de kullanılabilmektedir. Bu sayede her aday, kendi aracının vites tipine göre eğitim alabilmektedir. Kursun fiyatlandırması ise daha çok alınan ehliyet sınıfı eğitimine göre değişiklik göstermektedir. Bunun asıl sebebi, eğitimlerin uzunluğu ve kısalığıdır. Otomobil ehliyeti, C ve D sınıfı ehliyetlerden daha uygundur. Bunun sebebi, B sınıfı eğitimlerinin diğerlerinden daha kısa olmasıdır. Fakat her ne kadar sınıflarda fiyat farklılıkları olsa da kurum tarafından sürücü adaylarına (eğitim noktasında ) yardımcı olunmaktadır. Farklı ödeme imkânları ve taksit seçenekleri ile birlikte her kişi kolay yoldan ehliyet sahibi olabilmektedir.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button