İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

 Sefaköy Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Yaz sezonunun ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde herkes tatil planlarını yapmaktadır. Bazıları uçak ile seyahat ederken bazı insanlar tatillerine özel araçlar ile gitmektedir. Sefaköy Özel Direksiyon Dersi ile sürüş eğitimi alarak sizde iyi bir sücü olabilirsiniz. Ehliyeti olmayıp araç kullanamayan kişiler ise otobüsler ile ulaşmaktadır. Tatilde özel aracın olmaması insanlara büyük eksiklik yaratmaktadır.

İnsanlar otellere hapis olmaktadır. Eğlence mekânları ve yakın bölgelerdeki tarihi turistik mekânları gezmek ise rüyalarda görülecek eylemlerden olmaktadır. Eğer hala ehliyetiniz yoksa ve bu sıkıntılardan bıktıysanız; şimdi kendinize bir iyilik yapın ve hemen ehliyet kursuna başvurun seneye tatilinize aracınız ile gidin. Kendi araçları ile tatile gidenler istedikleri yerde mola verirler istedikleri yerde durup bir nefes mola verebilirler. Yine sürücü olmayan insanlar birçok ara yol için taksi kullanarak maddi açıdan zarar görmektedir. Ehliyet olmaması maddi manevi bireylere çok büyük zararlar vermektedir.

Sefaköy Özel Direksiyon Dersi ; Sonrası Ehliyet Bir Başvuru Kadar Yakın.
Hayattaki sıkıntılar sonucunda araç ehliyeti alma kararına varan bireyler ilk adım için bir Sefaköy de sürücü kursuna başvurması gerekmektedir. İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları , İstanbul Sefaköy bölgesinde yoğunlaşmışlardır. Bu şirketler özel direksiyon dersinden src ve psikoteknik belgesine kadar birçok hizmeti aynı anda vermektedirler. Ehliyet almak üzere başvuran sürücü adayına çeşitli belgeleri hazırlaması için belirli bir süre verilmektedir. Hazırlıkları tamamlayan birey öncelikle teorik derslere girmeye başlamaktadır. Teorik derslerde; ilk yardım, araç teknigi ve trafik alanlarında ayrıntılı bilgiler alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Avcılar ilçesindeki kurslarda teorik dersler, alanında en yetkin kişiler tarafından verilmektedir.

Sefaköy Özel Direksiyon Kurs Fiyatları
Teorik derslerin ardından aday kursun uygulamalı derslerini almaya başlarlar. Uygulamalı dersler direksiyon hocası ile beraber verilmektedir. Teorik dersler ve özel direksiyon dersleri bittikten sonra adaylar sınavlara girmeye başlarlar. Milli eğitim bakanlığı tarafından ehliyet kursu alınan ilçenin okullarında yapılan yazılı sınav adayların gireceği ilk sınav olmaktadır. Bu yazılı sınavda başarıl olan adaylar uygulamalı sınava girmek üzere hak kazanmaktadır. Uygulamalı sınavlar belirlenen özel parkurlarda gerçekleştirilmektedir. Aday belirlenen parkurlarda belirlenen süreler arasında araç içinde mevcut görevlilerin eşliğinde bir sürüş yapmaktadır. Sürüş esnasında aday park etmek, geri geri araç sürmek gibi birçok teknik ile sınanmaktadır.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button