İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Sefaköy Sürücü Kursu

Trafikte Ehliyetin Önemi
Sürücü adayları daha önceki dönemlerde sınavlara tek başına hazırlanarak ehliyet almaya çalışmaktaydı. Fakat gelişen ve değişen sistemler sayesinde artık her sürücü adayı sürücü kursu kayıt işlemi yapmadan ehliyet alamamaktadır. Bu sebeple de ülkemizdeki ehliyetli sürücü sayısının artışı ile birlikte sürücü kursları da dolup taşmaktadır.

Sürücü kurslarında, adaylarında 2 farklı eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerden birisi yazılı sınav için yapılan hazırlıktır. Yazılı sınavda adaylara araçtekniği, ilk yardım ve trafik adabı bilgilerini içeren sorular sorulmaktadır. Bu soruların tamamını cevaplayabilecek şekilde sürücü adayına sürücü kursu tarafından bilgiler aktarılmaktadır. Bu eğitime ek olarak da ayrıca araç başında direksiyon eğitimi verilmektedir. Uygulama sınavı esnasında sorulacak olan araç hareketlerinin tamamı sınav öncesinde kurs eğitmenleri tarafından çalıştırılmaktadır. Bu çalışmalar sonrasında da adaylar tamamen sınavlara hazır hale getirilmektedir.

Sefaköy Sürücü Kursu ; Ehliyet Sınıfları
Sefaköy sürücü kursu adayların tercihlerine bırakılmış birçok seçenek vardır. Her aday, farklı araç ehliyeti için kurslara başvurmaktadır. Ticari araç kullanacaklar farklı, otobüs kullanacaklar farklı, otomobil kullanacaklar farklı ehliyet sınıflarında eğitim görerek eğitim almaktadırlar. Fakat trafikte en çok görülen araçlardan olan otomobiller için ehliyet başvuruları daha çok yapılmaktadır. Bu sebeple de tüm ehliyet kurslarında daha çok B sınıfı ehliyet verilmektedir.

Her ehliyet sınıfında adaylar belirli bir araç tipine göre hazırlanmaktadır. Otobüs ehliyeti alacak kişiler otobüs ile ilgili bilgiler öğrenmekte ve bu araç üzerinde uygulamalı derslere katılmaktadır. Her araç sınıfında adayların uzmanlaşması sağlanmakta ve trafikte oluşacak problemlerin bilgisizlikten kaynaklanma ihtimali ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır.

Sefaköy Sürücü Kursu Fiyatları
’13 şubemiz ile yanınızdayız.’ sloganını kullanarak kursiyerlerine hizmet eden sürücü kursunda adaylara birçok seçenek sunulmaktadır. Ehliyet sınıflarına göre fiyat çeşitlendirmesi yapılan direksiyon kursunda adaylar seçtikleri sınıfa göre kurs ücreti ödemektedirler. Bu ücretler ne kadar birbirinden farklı olsa da sürücü kursu tarafından ayırt etmeksizin her adaya yardımcı olunmaktadır.

Kurs tarafından sürücü adaylarına ödemeleri taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Bu imkana ek olarak belirli dönemlerde adaylara bir miktar indirim uygulanmaktadır. Yapılan bu taksitlendirme ve indirim işlemleri sayesinde birçok kişi uygun fiyatlara ehliyet sahibi olmaktadır.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button