İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Şirinevler Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Ticari bir işle uğraşan ve bu konuda gerçek işi sürücülük olan herkes bundan sonra mutlaka Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ‘dan belgisini almak zorunda kalacaktır. Bu belge ile kişi yapacağı iş konusunda fiziksel ve psikolojik olarak o işe hazır olup olmadığını görmektedir. Ruh halinin ne olduğunu, genel sağlığının ticari alanda bir araç kullanıp kullanamayacağını gösteren ve bir takım aşamaları olan bir sınavdır. Artık psikoteknik belge ve bunun için raporu tüm şoförler yanlarında bulunduracak ancak bu şekilde yola çıkabilecekler. Bunun için de psikoteknik merkezi bünyesinde bu belgeyi bizim aracılığımız ile elde edebilir ve güven içerisinde trafiğe çıkabilirsiniz. Her beş yılda bir alınacak olan bu belge için tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz hallediyoruz. Sizin ise tek yapmanız gereken bu farklı sınav aşamalarına girmektir.

Psikoteknik merkezi
Şirinevler Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar da yapılan işlemler genel olarak hem görsel hem de işitsel olarak algıların tam olarak açık olup olmadığı ya da iki el koordinasyonları, muhakeme kabiliyetler ve yol esnasındaki takip becerileri ile birlikte görsel hesaplama yetenekleri gibi daha birçok farklı aşamadan geçilmektedir. Ve bu sayede yola çıktığınız zaman hem kendi canınızı hem de yoldaki diğer insanların canlarını korumuş olmaktasınız. Sizler için psikoteknik merkezi bünyesinde bu belgeyi almanız için tüm profesyonel eğitimleri sunarak üstelik belgeyi almanız adına bütün işlemleri üstlenmekteyiz. Karayolu taşıma yönetmeliğinin getirdiği belgeyi bundan sonra 5 yılda bir tüm ticari araç kullanan şoförler almak zorunda kalacaktır.

Şirinevler Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Sizin için her şeyi hallediyoruz
Şirinevler Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar da sizlerin psikoteknik belgesi alması için adınıza tüm işlemleri yapıyoruz. Siz sadece nüfus kimliği ya da vesikalık fotoğraf gibi bu tür istenen detayları bizlere teslim edin yeter. Üstelik sizlere bu konuda geniş ve profesyonel bir bilgi sağlıyor ve ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalacağınız konusunda sizleri hazırlıyoruz. Bunun için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz ve en iyi hizmet çatısı altında bu belgeyi almanızdır. Üstelik düzenli bir şekilde bundan sonra psikoteknik belgesi konusunda bize güvenebilir ve her zaman yenileyebilirsiniz. Sizler için çok uygun fiyatlar ile bu hizmeti tamamlıyoruz.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button