İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Şirinevler Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Günümüzde tüm insanlar için araba kullanmak neredeyse zorunluluk haline gelmektedir. Özelikle toplu ulaşım araçlarından rahatsız olan kişiler için ehliyet olmazsa olmaz konumdadır. Ehliyet almak isteyen kişi öncelikle ehliyet kursuna yazılmaktadır. Daha sonra sırası ile teorik ve pratik dersler yapılmaktadır. Teorik dersler esnasında, ilk yardım, trafik ve motor alanlarında bilgiler verilmektedir. Bu dersler esnasında öğrenciler araçların çalışmalarını teorik olarak öğrenmektedir. Şirinevler Src Belgesi Dersi vererek kurslarda alanında uzman eğitmenler tarafından dersler işlenmektedir.

Kullanılmak istenen aracın cinsine göre ehliyet sınıfları bulunmaktadır. Otomobil sınıfından araçlar için B sınıfı ehliyet belgesi verilmektedir. İnsanların kurs için en çok başvurduğu sınıf, b sınıfı ehliyet kurslarıdır. Diğer ehliyet sınıfları ise; motosiklet, kamyon, iş makinesi ve kamyonet ehliyetleri olarak sınıflandırılmaktadır. Şirinevler Src Belgesi Dersi almak isteyen herkese kurslarımızda eğitim verilmektedir.

Pratik dersler esnasında öğrenci hoca ile birebir olarak direksiyon eğitimi almaktadır. Kadın öğrenciler genelde daha rahat olmak için bayan direksiyon eğitmeni talebinde bulunmaktadırlar. Psikolojide kadın ve erkek psikolojileri farklı yapıda olmaktadır. Kadınlar daha çok duyguları ile hareket etmektedir. Erkekler ise mantık ağırlıklı kararlar vermektedirler.

Psikolojik durumun temelinden dolayı bir kadın sürücü adayının psikolojik durumunu en iyi bayan direksiyon eğitmeni anlamaktadır. Direksiyon eğitmenleri bir öğrenci için hem eğitmen hem de psikolog olmalıdır. Araba kullanmanın ilk adımı kendine güvendir. Sürücü adayı teorik derslerde ne kadar başarılı olursa olsun güven problemi var ise araba kullanmakta sorun yaşayacaktır. Bu durumdan dolayıdır ki şuan toplumumuzda ehliyeti olan ancak aktif araba kullanamayan birçok insan bulunmaktadır.

Araba kullanmak konusundaki korkunun her zaman üzerine giderek yenilmesi gerekmektedir. Bu konudaki güveni verecek kişi eğitmen olmalıdır. Eğitmen adayın heyecanını alarak onun daha rahat edeceği yollara çalıştırmalıdır. Adayın öğrenme hızını göz önüne alarak yavaş yavaş parkurları zorlaştırmak durumundadır. Aksi bir durumda aday yersiz bir korkuya kapılır ve belki de bir daha direksiyon başına oturamaz. Kursta özel direksiyon ders ücretleri iki ders üzerinden hesaplanmaktadır. Çünkü bir ders saati araç sürüşü için çok kısa bir zaman olmaktadır, Şirinevler özel direksiyon dersi ücretleri uygundur. Sürücü adayları için özel ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button