İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Zeytinburnu Bayan Direksiyon Dersi / Kursu / Fiyatları

Zeytinburnu bayan direksiyon dersi, kursu, fiyatları konusunda bize başvurmanız her açıdan menfaatinize olacaktır. Bayanların sakin davranışları eşliğinde özellikle bayan sürücü adayları için ve bizim için eğitim kolay bir işlem olmaktadır. Direksiyon eğitimlerinin yanında ek bilgilerinde tamamlaması yapılarak her türlü donanım yüklenmektedir.

Bayanların Direksiyon Eğitiminde Etkisi Var mı?
Zeytinburnu Bayan direksiyon dersi
eğitiminde etkisi var mı? Bu konuda bilinmesi gereken en önemli konu bayan eğitmenlerimizin sabırlı davranışları erkek eğitmenlere göre daha fazla olması öğrencilerimizin bu tür eğitimlerde daha verimli sonuçlar almasını sağlamaktadır. Ayrıca birçok bayan öğrencinin bayan direksiyon öğretmeni tarafından eğitilmek istemesi Zeytinburnu  sürücü kursu olarak bu yöndeki çalışmalarımızı hızlandırmaktadır. Bu sayede evinize veya işinize yürüyerek gitmeyin diye özel derslerde planlanmaktadır.

Direksiyon Kurslarında Sadece Sürüş mü Öğretilir?
Direksiyon eğitimlerinde sadece sürüş mü öğretilir? Direksiyon eğitimi derslerinde ve kurslarında öncelikle trafik kuralları çerçevesinde yapılması gereken davranış biçimleri pratik olarak Zeytinburnu  sürücü kursu tarafından öğretilmektedir. Trafikte araç kullanırken park nasıl yapılır? Duruşlar kalkışlar nasıl olmalıdır? Aracın kontrol mekanizmaları hangi pozisyonlarda kullanılır? Tüm detayları ile öğretilmektedir. Bütün bunları öğrenerek ehliyetinizi cebinize en kısa sürede koyarak tatilinize aracınız ile gidin diğer tam teşekküllü eğitimler verilmektedir.

Bunun yanında motor bölmesinde kullanıcı seviyesinde bilinmesi gereken motor soğutma suyu neren tamamlanır ve ya kontrol edilir? Cam suyu neren tamamlanır? Akü motor bölmesinde nerededir? Motor yağı nereden tamamlanır ve nereden kontrol edilir tüm bunlar vip(özel) eğitim seviyesinde öğretilmektedir. Her öğrencimiz bizim için özeldir.

Zeytinburnu Bayan Özel Direksiyon Dersi Nasıl Alabilirim?
Özel bayan direksiyon dersi nasıl alabilirim? Her öğrencimizin tam kapasite eğitimini tamamlayarak sınavlara girmesini hedeflemekteyiz. Fakat kendine güveni tam olmayan ve bu konuda yetersiz olduğunu hissedenler için vip(özel) eğitim programlarında planlayarak tamamlama eğitimi yapılmaktadır. Zeytinburnu  sürücü kursu özel direksiyon dersi fiyatları ve özel ders fiyatları konusunda en uygun fiyatlar ile öğrenci yetiştirmektedir. İstanbul’da 100000 kişi bizden ehliyet aldı.

Direksiyon eğitimlerinde her detay öğretilerek seviye tespit edilmektedir. Bu aşamada kurslarımızda  Şimdilik uçak ehliyeti vermiyoruz. Fakat ehliyet almaya hak kazanan öğrencilerimiz araçlarını uçak kullanır gibi dikkatli kullanacaklarından emin bir şekilde eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button