İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Zeytinburnu Ehliyet Kursu Şube

Zeytinburnu Ehliyet Kursu her yeni dönem öğrenci grupları ile daha iyi hedeflere yol almaktadır. Zeytinburnu Ehliyet Kursu bayan eğitmenleri ile tam gaz yoluna devam etmektedir. Eğitim programlarında ele aldıkları konular trafik ortamında her zaman sürücülerin ihtiyaç duyacağı konular olmaktadır. Bu nedenle her geçen gün yoğunlaşan araç trafiğine uygun sürüş eğitimlerini en kaliteli direksiyon öğretmenleri nezaretinde vermektedir.

Direksiyon Dersi Kaç Saat Alınmalıdır?
Direksiyon dersi kaç saat alınmalıdır? Bütün ehliyet sınıfları için belirli direksiyon eğitim saatleri belirlenmiştir. Bunun yanında her sınıf ehliyet sertifikası hak edebilmek için belirli oranlarda direksiyon eğitim ücretleri belirlenmektedir. Eğitim saatleri plan dahilinde yapılmasının yanında özel öğretmen isteyen öğrencilerimize istekleri doğrultusunda kendini yeterli hissedene kadar dersler devam etmektedir. Her sınıf ehliyetin geçmiş yıllarda denenmiş tecrübeleri sonucunda eğitim saatleri ayarlanmıştır. B sınıfı bir binek otomobil ehliyeti için 9 saat iken C sınıfı ehliyet almak isteyenler için 20 saatlik eğitimler planlanmaktadır. Bu planlana saatler dışında artı eğitim almak isteyenlere ek ücretler uygulanarak yeterli olana kadar tamamlayıcı eğitimler verilmektedir.

Zeytinburnu Ehliyet Kursu İçin Kayıt İşlemleri Nereye Yapılır?
Zeytinburnu Ehliyet Kursu Şube ve direksiyon eğitim fiyatları kendine özel fiyatlar olmaktadır. Gerekli olan kayıtlar ve formlar eksiksiz olarak doldurulması ile birlikte kurs kayıtları tamamlanmaktadır. Sınav kayıtları trafik tescil dairesine verilecek evraklar sürücü kursumuz yönetimi tarafından hazırlanarak öğrencilere iş bırakılmamaktadır. Aynı zamanda sınav saatler ve ödenmesi için gerekli harç bilgileri bilgisi SMS yolu ile öğrencilerimizi bilgi verilmektedir. Yazılı sınavı geçen öğrencilerimize direksiyon sınavı için gerekli olan belgeler yatırılması gereken harç hesap numarası ve banka ismi bilgisi verilerek yönlendirme yapılmaktadır. Zeytinburnu Ehliyet Kursu öğrencilerinin adına bütün prosedürleri halletmektedir. Kurumuzda sizin için ehliyet eğitimi uzman eğitmenlerimizce en kolay hale getirilmektedir.

Ehliyetsiz Sürücü Adayı Araç Kullanabilir mi?
Ehliyetsiz sürücü adayı araç kullanabilir mi? Araç kullanma konusunda trafik yasalarında kesin hükümler konulmuştur. Sürücü adayı olsa bile trafik tescil dairesinden ehliyetini almamış olanlar kesinlikle meskûn mahallerde araç kullanması yasaktır. Sadece sürücü kursu araçlarında eğitmenler ile birlikte uygun görülen parkurlarda araç kullanmalarına müsaade edilmektedir.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button