İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Zeytinburnu Otomatik Vites Direksiyon Dersi/ Eğitimi / Fiyatları

Zeytinburnu sürücü eğitimi ve direksiyon dersi uygulama merkezinde b, c ve d sınıfı ehliyet grubu adaylarına özel eğitim verilmektedir. Ehliyet sınavına hazırlananlar, ehliyetini almış olup sürüş pratiği yapmak isteyenler, işinde uzman eğitmenlerle sürüş tekniklerini öğrenebilirler. Zeytinburnu  Otomatik vites sürücü eğitimi merkezinde motor, ilk yardım, trafik ders eğitimleri verilir, sürüş eğitimi uygulanır. Firmanın yeni seri araçlarıyla otomatik arabalar hakkında bilgi edinebilir, otomatik vites sürücüsü olabilirsiniz. Simülasyon eğitimi ve ileri sürüş eğitimi veren otomatik vites direksiyon dersi eğitim merkezinde cazip fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Trafiğe çıkmak, sürüş bilgi ve deneyimini yoğun ve akıcı trafikte gerçekleştirmek için Zeytinburnu ve civarında profesyonel eğitimci eşliğinde deneyimleyebilirsiniz.

Zeytinburnu Otomatik Vites Direksiyon Dersi Eğitiminde Ne Öğretilir?
Otomatik vites araçlarla, motor donanımı, araç aparatlarını ve aracı sürüşe hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Trafiğe hazırlanma aşamasında aracın kontrollerini yapmayı, aynaları kullanmayı, güvenli sürüş tekniklerini, manevra yapmayı, ileri geri vites sürüşü ve park etmeyi direksiyon derslerinde gerçek trafikte deneyimleyebilirsiniz. Aracı çalıştırma, kalkış ve duruş yapma, şerit değiştirme, yokuşta araba kullanma, kaliteli ve güvenli eğitim sırasında pekiştirilir. Kör nokta kontrolü, takip mesafesi becerisi, yokuşta durma ve aracı kaydırmadan kalkış yapma, araç içi fonksiyonları öğrenme, sürücü reflekslerinin artırılması ve doğru refleksle güvenli sürüş keyfi eğitim derslerinde sunulur.

Zeytinburnu Otomatik Vites Direksiyon Dersi Eğitimlerde Hangi Sınıf Sürüş Eğitimleri Verilir?
Yaygın olarak kullanılan b sınıfı ehliyeti dersleri, Zeytinburnu ve Zeytinburnu  civarında uygulanmaktadır. Moto bisiklet ve motosiklet kullanıcıları için A1 ve A2 sürüş eğitimleri verilmektedir. Ayrıca kamyon sürücü adayları için C sınıfı direksiyon dersleri verilmektedir. Çeşitli hava şartlarına ve trafik durumuna göre yakıt tasarruflu araç sürme pratikleri verilerek eğitim kaliteli ve güvenli olarak sunulmaktadır. Otomatik şanzımanlı araçların bakımı, yağ değişim zamanları, farların ne zaman kullanılacağı gibi pratik bilgiler öğretilir.

N konumu, R konumunu pekiştirerek pratik kazanması sağlanır. Direksiyon derslerini, sürüş hâkimiyetiniz artana kadar, güvenli şekilde trafikte seyredebilecek dereceye gelecek kadar alabilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu, sakin olduğu, akşam saatleri, gece görüşü deneyimlerinizi uzman eğitimciler eşliğinde alabilir uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Otomatik vites direksiyon dersi eğitim merkezinde ödeme kolaylığı ve eğitim detayları için telefonla bilgi edinebilirsiniz.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button