İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

 Zeytinburnu Özel Direksiyon Dersi / Eğitimi / Fiyatları

Zeytinburnu Özel Direksiyon Eğitimi
Ülkemizde araç kullanırken ehliyetin de olması tamamen zorunlu hale getirilmiştir. Bu sebeple de kişiler sürekli olarak sene içerisinde bir kaç defa yapılan sınavlara kayıt yaptırmakta ve ehliyet sahibi olmaktadır. Önceki dönemlerde kursa kayıt olmadan kişiler kendi bilgileri ile ehliyet alabilmekteydiler. Fakat değişen sistem ve yasalar sayesinde bir süredir sadece kurslara kayıt yaptıran kişiler ehliyet sınavına girebilmektedirler.  Zeytinburnu Özel Direksiyon Dersi Bu sebeple de farklı yönetim organları tarafından ehliyet kursları bünyesinde desteklenmektedir.

Ehliyet kurslarında sürücü adaylarına birbirinden farklı dallarda eğitim verilmektedir. Verilen eğitimler daha çok ehliyet sınıflarına göre değişiklik göstermektedir. Otomobil ehliyeti almayı düşünen kişi B sınıfı için başvuru yapması gerekmektedir. Eğitim süresi boyunca sadece otomobil hakkında detaylı bilgi alacaktır ve bu kısımla ilgili olan sınava girecektir. Bu sebeple de kişi istediği araca uygun seçim yapmalıdır.  Zeytinburnu Özel Direksiyon Dersi size en uygun araç ile direksiyon eğitimi vermektedir. Aksi takdirde eğitimini almadığı aracın kişi satın alsa dahi kullanılması yasal değildir.

SRC Danışmanlık Nedir?
Her araç tipi için  Zeytinburnu Özel Direksiyon Dersi aracılığyla eğitim alabileceğiniz gibi İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları tarafından tercih ettiğiniz sınıfta ehliyet verilmektedir. Fakat verilen bu ehliyetlere ek olarak bazı araç tiplerinde farklı belgeler de istenmektedir. SRC belgesi de bu belgelere örnek olarak verilebilmektedir.

SRC belgesi, ticari araç kullanan sürücülerin alması gereken bir belgedir. Ehliyet ile neredeyse aynı görünüme sahiptir ve bu belge için de sürücü kurslarından eğitim alınmaktadır. Eğitim tamamlandıktan sonra da ülke genelinde yapılan sınavlara girilerek SRC belgesi kolaylıkla edinilebilmektedir.

 Zeytinburnu Özel Direksiyon Kursu Fiyatları
Direksiyon kursları genel olarak tatil dönemlerinde talep görmektedir. Haziran, Temmuz ayları gibi ehliyet sınavları yapıldığı için birçok kişi bu aylar içerisinde ehliyet sahibi olmaktadır ve dolayısı ile yaz aylarında trafikte daha çok araç bulunmaktadır. Ehliyet kursu da ‘Tatilinize aracınız ile gidin.’ sloganını kullanarak İstanbul genelinde binlerce kişiyi kendisine çekmektedir.

Kurs içerisinde ehliyet sınıflarına göre farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Yapılan bu fiyatlandırmalar sayesinde her araç tipinin eğitimi için farklı ücretler ödenmektedir. Ödenen bu ücretlerin birbirinden farklı olmasının sebebi de eğitim sürelerinin ve kullanılmakta olan materyallerin birbirinden farklı olmasıdır. Fakat Zeytinburnu Özel Direksiyon Dersi kursiyerlerinin tamamına ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ödeme kolaylığı ve taksitlendirme imkânı sayesinde birçok kişi özel direksiyon dersi eğitimi alabilmektedir.

, , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button