İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Zeytinburnu Src Belgesi Dersi / Kursu / Fiyatları

Günümüz dünyasında araç kullanımı arttıkça sürücü kurslarına ehliyet almak için başvuran adayların sayısında da paralel olarak bir artış yaşanmaktadır. Artık sürücü kursları birer sürücü merkezleri olarak hizmet etmektedir. Sürücü kurslarına giden adaylar psikoteknik merkezi, ehliyet kursları ve direksiyon eğitimi gibi birçok işlemi aynı kurum içinde alabilmektedirler. Bu adaylar için çok büyük bir avantajdır. Zeytinburnu bölgesinde sürücü kursu alanında donanımlı çok sayıda merkez bulunmaktadır. Sürücüler ile birçok sorunun aynı kurum içinde halledildiği merkezlere src danışmanlık merkezleri denmektedir. Sürücü danışmanlık merkezlerine başvuran adaylar öncelikle hangi hizmeti almak istediklerine dair bilgiyi ilgili personellere iletmektedir. Başvuran adayların çoğu ehliyet kurslarına yazılmak istemektedir.

Zeytinburnu Src Belgesi Fiyatları
Ehliyet kurslarına giden adaylar için temel sorun hangi sınıf ehliyet kursuna yazılacağı konusudur. Motorlu taşıtlar yönetmeliğine göre her araç grubu farklı bir ehliyet tipi ile sürülmektedir. Bazı ehliyet sınıfları ile ise kendisine göre daha basit olan araçlar da sürebilmektedir. Ehliyet sınıfları ve hangi araç çeşitlerine ait olduklarına sırasıyla sayarsak; M 2-3-4 tekerlekli motor bisiklet, A1 125 cc kadar motosiklet, A2 35 kw geçmeyen motosiklet, A iki tekerlekli motosikletler, B1 4 tekerlekli motosikletler, B otomobil kamyonet (bu sınıf en çok özel direksiyon dersi alınan sınıftır), BE römorklu otomobil kamyonet, C1 kamyon / çekici (max 7500kg), C1E römorklu kamyon / çekici (max 12000kg), C kamyon / çekici (12000 kg’dan fazla), CE römorklu kamyon / çekici, D1 minibüs (8+1, 17+1 yolcu), D1E römorklu minibüs, Otobüs (en az 24 oturma yerli), DE römorklu otobüs, F lastik tekerlekli traktör ve G iş makinesi olarak sayılabilir. Bu sınıfların çoğu Zeytinburnu bölgesindeki kurslarda eğitimi verilmektedir.

Zeytinburnu Src Belgesi Kursu
Ehliyet kurslarındaki bayan adaylar en çok b sınıfı ehliyet gruplarına ilgi göstermektedirler. Bayan adaylar bir kursa yazılmadan önce internet üzerinden direksiyon dersi,  bayan direksiyon eğitmeni şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Zeytinburnu ilçesindeki kurlarda bu alanlarda uzman bayan eğitmenler mevcuttur. Bayan adaylar tercih ettikleri takdirde direksiyon eğitim derslerin yalnızca bayan eğitmenler tarafından verilmektedir. Bayan eğitmenler adayı psikolojik olarak sürüşe hazırlayarak güvenli bir sürüş yapmasını sağlamaktadırlar.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button