İstanbul Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@istanbulehliyetkurslari.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları, Zeytinburnu Sürücü Kursu Şube

Ehliyet kursunun önemi
Sürücü kursları ‘ nın sayısı, artan talep ve getirilen kanuni değişiklikler sonrası hızla artmıştır ve her geçen gün artmaya da devam etmektedir. Bu nedenle hayatî bir önem arz eden direksiyon eğitimi kurs sayılarının artması ile giderek vasıfsız hale gelmiştir.

İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları, Zeytinburnu sürücü kursu hakkında genel bilgiler ve amaçlarımız
Bu noktada İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları,  Zeytinburnu Sürücü Kursu Şube olarak  İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları bünyesinde bulunan şubelerimiz ile yanınızdayız. Kursumuz, müşterilerine bu konuda yetkin ve tecrübeli çalışanlarıyla özel direksiyon eğitimi imkânı sunmaktadır. Kursumuz milli eğitim müdürlüğüne bağlı olarak 1991 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Bugüne kadar binlerce sürücü yetiştiren kursumuz bu alanda teorik ve pratik olarak eğitim faaliyeti göstermeye devam etmektedir.

Şüphesiz ki ehliyet günümüzde araç kullanmak isteyen herkes için gerekli ve zorunlu bir belgedir. Dolayısıyla bu konuda belge almak için iyi bir sürücü kursuna kayıt olarak özel direksiyon eğitimleri almak ve bu konuyu hem teoride hem pratikte öğrenebilmek sürücü adayları için çok önemlidir. Çünkü sürücü kursları; ne kadar iyi sürücüler yetiştirir ve sürücülerin sınavlarının ne kadar güzel derecede geçmelerini sağlarlarsa trafikte yapılan hata ve kaza oranları da o derecede azalma gösterecektir. Bu doğrultuda kendine güvenen ve yetkin bir İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları şubesi, olan Zeytinburnu Sürücü Kursu Şube olarak amacımız;

Sürücü adaylarımıza tecrübeli çalışanlarımız ile hem teorik eğitim vererek yazılı sınavlardan başarı ile geçmelerini sağlamak hem de özel direksiyon dersleri ile direksiyona hâkim trafik kurallarını iyi bilen ve iyi araç kullanan pratikte de teorikte olduğu kadar usta şoförler yetiştirmektir.

Ek olarak sürücü adayları müşterilerimizin ilk sınavlarından önce hem teoride bilgi sahibi olup hem de pratikte ustalaşmaları sağlanarak ilk denemelerinde gerekli aşamaları geçip istedikleri ehliyet sınıfındaki belgelerini almalarını sağlamaktır.

İstanbul Ehliyet Sürücü Kursları,  Zeytinburnu Sürücü Kursu Şube eğitimleri
Sürücü kursumuza sürücü adayları A1, A2 B ve D sınıf ehliyet belgelerini alabilmek için başvuruda bulunabilirler. Kursumuzda hafta içi akşam grupları ve hafta sonu ise gündüz dersleri ile eğitimler sağlanır. Kursumuz eğitimlerinde son model araçlar kullanarak alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile eğitim hizmeti vermektedir. Teorik eğitim derslerimiz iki hafta boyunca (hafta içi beş gün ) verilmektedir. Ayrıca kursumuz psikoteknik eğitimi de vermektedir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar

Call Now Button